Výsledek:   Jedomělice – Lhota 4:9 (2:3)

Sestava:   Cílek – Kubenka(15.Jindra P.),Milka St.,Horák,Kolbuch(60.Chvoj) – Hora V.,Průcha,Nedvěd,Zahradník M. – Vicenec(45.Milka L.),Mrština

Goly:   Zahradník na 1-2

Zahradník na 2-3

Jindra P. na 3-6

Nedvěd na 4-8

Komentář:

Po prvním týdnu přípravy přijel do Jedomělic velmi kvalitní soupeř a tradiční účastník I.A třídy středočeského kraje SK Lhota téměř v kompletním složení. Chyběla pouze jejich největší hvězda Petr Mikolanda. To jedoměličtí měli velké problémy se sestavou, neboť se hned z kraje přípravy objevily velmi nečekané absence, na které bude nutno reagovat. Nemocní Janda a Plachý. Na dovolené Charvát a Laštůvka. Pracovně vytížení Henlín, Patč a Cimrman. Čili bez sedmi fotbalistů, zejména defenzivních hráčů se musel Sokol v tomto těžkém zápase a velkém vedru vypořádat. Příděl branek byl tak logickým vyústěním převahy hostů. V naší nově složené obraně musel zaskočit i kanonýr Horák. Premiérově se na našem hřišti v zadní linii představil i zkoušený stoper Milka Stanislav. Dále domácí nově představili Petra Jindru krajního záložníka Buštěhradu a Bobeše Mrtštinu z SK Slaný. O jejich uvažovaných příchodech se rozhodne v nejbližších dnech.

Lépe fyzicky připravení hosté předvedli snahu o kombinační fotbal, ale hlavně mnohem větší chuť hrát po celých devadesát minut. Domácí od začátku dotahovali, ale ukázali také několik nádherných akcí. Zejména krajní záložníci Vojta Hora a Martin Zahradník se prezentovali hned v prvním utkání ve výborné formě a dokázali se fyzickou kondicí rovnat soupeři. Martin Zahradník dal dva krásné góly a velmi dobře se zabydluje na levé straně zálohy. V útoku předvedl několik krásných fotbalových momentů také Bobeš Mrština.

Stoprocentně musí tým zapracovat na fyzické připravenosti a sladění defenzivní činnosti celého mužstva. V neděli nás čeká opět kvalitní soupeř a ukáže se, jaké si hráči vzali ponaučení z tohoto zápasu.

Příští zápas:

FK Zbuzany 1953 – Jedomělice dne 3.8. (neděle)

hřiště Zbuzany, čas 17:00