Letní příprava je v plném proudu, kdy hráči mají za sebou již několik tréninkových jednotek a jeden přípravný zápas s SK Lhotou. Tréninkové dávky se neustále zvyšují, kdy po prvním seznamovacím tréninku nám předseda klubu Josef Nedvěd představil nové posily (Cimiho a Bobše). Na druhý trénink byl naplánovaný výběh do okolních lesů, kde jsme nabírali fyzičku. Jako velmi dobře fyzicky připravení hráči se ukázali Zahry, Méďa, Vojta a nová posila Cimi. S větším odstupem za vedoucí čtveřicí se trápil Bobeš, který byl “prej“ idisponován bolístkou na noze tzv. “puchejřem“(Bobši, tady ty tvoje výmluvy neprojdou)!!! Dále jako předposlední doběhli společně Kolbi a Pačik, kteří během běhu se stihli i občerstvit o švestky. Ale při tomto téměř 8km běhu jsme málem přišli o našeho jediného gólmana Cildu, který nestíhal tempu a jako poslední se v lese ztratil. Předseda byl neustále více nervózní, že přišel o gólmana a pomalu již plánoval, jak ostatní hráči půjdou Cildu hledat do lesa, ale zhruba po 40 minutách se doplahočil i Cilda a při příchodu se zhroutil na trávnik se slovy, že už ho nikdy neuvidíme na tréninku a tak se i stalo (teď chytá bronz na dovolené).

V sobotu dne 26.7. jsme odehráli první přátelák s SK Lhotou (více info.: První přátelské utkání Sokol Jedomělice : SK Lhota)

Po dalších tréninkových jednotkách,které se uskuteční v pondělí a ve středu je na neděli naplánovaný další přípravný zápas a to se soupeřem z Prahy FK Zbuzany 1953, kteří jsou nováčkem 1.B třídy skupiny D, kdy v předešlé sezóně jasně vyhráli okresní přebor se skóre 100:18.