TOTO JE NAŠE HISTORIE A PŘÍBĚH,  KTERÝ NEKONČÍ!

Píše se rok 1965 a parta nadšených lidí okolo Josefa Ekrta zakládá fotbalový oddíl v Jedomělicích! Největší historický úspěch zaznamenává klub v roce 1985 postupem do Okresního přeboru. Pod taktovkou trenéra již zmíněného J.Ekrta hraje už i s kapitánskou páskou Josef Nedvěd, současný předseda klubu. Tým zde vydrží pouhou sezonu, bohužel v následujícím ročníku i vinnou reorganizace soutěží Jedomělice sestupují, až do IV.třídy. Po té se oddíl stává stabilním účastníkem III. třídy. Několikrát znovu padá i do nejnižší soutěže v zemi, ale vždy se dokáže vrátit zpět! Pendlování mezi dvěma nejnižšími soutěžemi v zemi končí v sezóně 2011/12 postupem po 27 letech zpět do okresního přeboru Kladna.

Největší úspěchy v historii klubu však přichází až v následujících letech. Ročník 2012/13 bude navždy zapsán v historii Jedomělic zlatým písmem. Triumfální vítězství v okresním přeboru znamená postup do nejvyšší soutěže, která se kdy v naší vsi hrála! Krajská soutěž I.B třída v Jedomělicích! V první historické sezóně 2013/14 skončil náš tým na osmém místě a s dostatečným předstihem si zajistil setrvání v této společnosti i pro následující jubilejní rok.

V roce 2015 v naší druhé krajské sezóně si dává klub neskutečný dárek k padesátému výročí založení oddílu kopané. Konečné druhé místo v ročníku 2014/15 totiž znamená postup do I.A třídy středočeského kraje. Zázrak v Jedo! Šestá nejvyšší soutěž v zemi je tady.

Tablo I

Ročník 2015/16 končí tým jedomělického Sokola v I.A třídě na 11.místě. Tedy umístění znamenající nejvyšší výsledkově dosaženou metu v celé fotbalové historii naší organizace!

Několikrát v historii došlo také k založení a zrušení mužstva žáků. Momentálně mládežnický tým funguje od sezóny 2013/14.

První fotografie fotbalového areálu.

První foto hřiště

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ OBRÁZKU