Největší sportovní úspěch v historii klubu:

Dlouho předlouho se zdálo že největší sportovní úspěch v letech 1984/85 nemůže nic překonat. Tehdejší postup a posléze účast v okresním přeboru Kladna se stala na dlouhá léta nedosažitelnou metou. Jedoměličtí čekali na současné úspěšné období opravdu nekonečných 27 let. Ale pojďme pěkně popořádku:

V ročníku 2006/2007 Sokol Jedomělice sestupují do 4. třídy! Dochází pozvolna k obměně hráčského kádru, jedna generace končí a pomalu se rodí zdravé jádro dnešního týmu! O dva roky později Jedoměličtí suverénně vítězí a postupují zpět do 3. třídy! Dále se pracuje zejména na posílení a stabilizaci týmu. Pomyslným milníkem se stává druhá polovina sezóny 2010/2011, kdy se vrací do Jedomělic syn místního předsedy a trenéra Robert Nedvěd. Odchovanec jedomělického posléze slánského fotbalu se zapojuje do všech aktivit kolem fotbalového klubu.

A tak přichází ročník 2011/2012! Výborný kádr, výborná práce všech lidí v klubu, stmelení všech lidí s klubem spjatých a příchody nových tváří do všech řad a nejen hráčských! Poděkování patří naprosto Všem, kteří pomohli jakoukoliv maličkostí ke splnění tohoto snu! Výčet všeho co se povedlo je úžasný! První místo v tabulce a postup do Okresního přeboru po 27 letech! Největší zisk bodů v historii klubu! Největší počet výher! Největší počet nastřílených branek! Všechna domácí utkání končí výhrou! Nejlepší kanonýr v soutěži 53 golový Honza Horák! A hlavně skvělá parta lidí!

Tablo - finale

Příběh nekončí! Další úžasný a neopakovatelný ročník přichází hned vzápětí. Zlatým písmem v kronice jedomělické fotbalu bude navždy zapsán ročník 2012/2013. Pouhý rok strávený v okresním přeboru Kladna nás katapultuje opět do vyšší soutěže. Po postupu přichází opět postup a tak vítězství v nováčkovské sezóně kladenského okresu je vnímáno i širší veřejností doslova grandiózně. Poprvé v historii klubu se TJ Sokol Jedomělice představují v krajské soutěži.

TabloIII

Osmé místo v premiérové účasti v I.B třídě středočeského kraje v ročníku 2013/14 jsme vnímali jako výzvu pro ročník další. Chtěli jsme překonat toto nejlepší tabulkové umístění v celé naší historii, abychom v našem výročním roce 2015 mohli oslavit i nejlepší výsledek dosažený naším fotbalovým klubem. Jenže to, co se stalo v této sezóně, překonalo veškerá očekávání. Konečné druhé místo znamenající postup do I.A třídy středočeského kraje nás v našem oddíle slabě řečeno lehce vykolejilo! Fantastický ročník 2014/15 bude zapsán nejvýrazněji nejen v našich fotbalových kronikách, ale i v našich hlavách. Neboť rozhodnutí o přijmutí či ne přijmutí vyšší soutěže se nerodilo vůbec snadno. K výročním oslavám u příležitosti 50 let existence fotbalového oddílu pod záštitou tělovýchovné jednoty v Jedomělicích si dává klub v roce 2015 dárek z říše snů! Dárek v podobě postupu do I.A třídy – šesté nejvyšší soutěži v zemi! A tudíž hned v následující sezóně 2015/16 v I.A třídě středočeského kraje je jedenáctým místem opět posunuta hranice nejlepšího historického výsledku naší malé fotbalové organizace!

Tablo I

A příběh skutečně nekončí! Dalším úžasným počinem se totiž jeví hlavně návštěvnost v našem sportovním areálu při mistrovských utkání. Již přibližně sto platících diváků chodí fandit našemu týmu a zejména slyšitelné modro-žluté chuligány nám závidí celý kraj! Podporují náš tým i na venkovních zápasech, což je na této úrovni zcela nevídaná a obdivuhodná věc!

IMG_689911096484_561959047278378_3112830706897418207_o11088594_561953827278900_7542630587077469083_oIMG_0275

Hlavnˇ foto do aktualitky (2)FansJádroJandis

RobNarvánoHoligansIMG_9762