Rozlosování nového ročníku!

CílekMartin Cílek zastupoval TJ Sokol Jedomělice na losovacím aktivu Středočeského fotbalového svazu v historické budově Národního domu v Praze na Vinohradech. Ve čtvrtek 10.07. proběhl los fotbalových soutěží středočeského kraje v reprezentativnějším prostředí než bývalo v minulosti zvykem. Akci, která tudíž dostala ještě vyšší společenskou úroveň, vkusně moderoval známý reportér TV Nova Michal Hrdlička. Martin a všichni ostatní byli nejdříve seznámeni se všemi výsledky uplynulého ročníku a po té s přiřazením čísel jednotlivým týmům pro sezónu nastávající. Čtyři nové týmy se tak objevily v naší skupině A. TJ Sokol Vonoklasy (sestoupil s I.A třídy), SK Nižbor (postup ze 3.místa Okresního Přeboru-Beroun), SK Zlonice (postup z 1.místa Okresního Přeboru-Kladno) a TJ Sokol Mšec (postup z 1.místa Okresního Přeboru-Rakovník). S prvními dvěma se střetneme poprvé v historii. Vonoklasy u Černošic se tak stávají hned po Hýskovu naším geograficky nejvzdálenějším soupeřem a Nižbor ležící doslova na řece Berounce je následuje hned v zápětí. Naopak Mšec ležící necelých osm kilometrů od naší obce je suverénně nejbližší soupeř svou polohou a souboje s ní budou určitě divácky velmi zajímavým lákadlem. Navíc dle posledních a potvrzených zpráv se mšečtí stávají farmou divizního Nového Strašecí a to jim dává pravděpodobně ještě větší sílu. Posledním „staronovým“ mužstvem v naší skupině jsou očekávané Zlonice, které jistě budou chtít pomstít svůj nezdar z ročníku 2011/12. Tehdy společně s jedomělickým Sokolem ovládli suverénně tabulku 3.třídy, ale ve vzájemném duelu, téměř v posledním zápase sezóny, prohráli na našem hřišti a museli si tak prodloužit své setrvání v této soutěži o další rok. Zloničtí mají ovšem výborné zázemí a výborný kádr. Po postupu opět postoupili. Naprosto neohroženým způsobem vyhráli kladenský Okresní Přebor! Hráče Jedomělic tak čeká další vypjatý rok, plný napětí, emocí a těžkých střetnutí. Navíc v této sezóně oslaví náš klub padesátileté výročí vzniku. A proto hlavním cílem zůstává samotné udržení krajské soutěže, pro náš klub té nejvyšší, která se zde hrála! Letní příprava začne 22.07. prvním tréninkem, a však již nyní probíhají úpravy fotbalového areálu za účasti mnoha hráčů a všech členů klubu. V prvním přípravném utkání se utkáme s SK Lhotou 26.07. od 17.hodin! Mužstvo hrající o soutěž více s velkou pompou posílil Petr Mikolanda, bývalý borec například West Hamu United. Tudíž nás hned zkraje prověří opravdu kvalitní soupeř! Rozlosování nového ročníku 2014-2015-1             Ostrou mistrovskou soutěž „Fair credit I.B třídu“ rozehrajeme v neděli 28.08. 2014 na hřišti TJ Tatranu Rakovník. Domácí zápasy budou hrány opět v neděli v úřední čas a hned ve druhém kole přivítáme TJ SK Hřebeč. Podzimní část zakončíme v sobotu 15.11. na hřišti Doks. Rozlosování nového ročníku 2014-2015-2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *