Odjezdy autobusu

TJ Sokol Jedomělice budou opět vypravovat na venkovní mistrovská utkání autobus. Vzhledem k velkému zájmu nejen členů klubu, ale i samotných příznivců a fanoušků budou hráči jezdit společným dopravním prostředkem téměř ke všem zápasům. Osvědčený model z jarní části sezóny 2013/2014 se zastávkami u Sokoloven Slaný a Jedomělice, tak zůstane zachován. Cestovat společně s týmem může kdokoliv, stačí Vám k tomu pouhá padesátikoruna. Všichni účastníci včetně hráčů a realizačního týmu budou přispívat stejnou částkou, zbylé náklady uhradí klub.

Níže v tabulce najdete časy odjezdů k jednotlivým zápasům.

Autobus – Podzim 2014

Výstřižek

Již v příštím týdnu před vypuknutím mistrovské soutěže Vám zde představíme hráčský kádr pro tento ročník. Trenéři nám popíší připravenost mužstva a spokojenost či nespokojenost s letním přípravným obdobím. Zároveň s ním zveřejníme i případné změny v realizačním týmu či samotném vedení klubu.

Rádi bychom Vám také nabídli rozhovory či komentáře k aktuálním tématům, které by vycházely v pravidelném zpravodaji při domácích zápasech „Fair Credit“ I.B třídy a současně byly i uveřejňovány zde na našich webových stránkách. V prvním chystaném rozhovoru před úvodním domácím střetnutím s Hřebčí Vám představí plány a cíle této sezóny samotný předseda Josef Nedvěd.

Stále probíhá aktualizace jednotlivých záložek na úvodní stránce tohoto webu. Současně s touto aktualitou došlo k úpravě v záložce „Klub“ (Historie a Úspěchy)

V dalších dnech bude konečně přidána pilotní nabídka zboží v záložce „Fans Shop“!