Bobeš Mrština a Jakub Cimrman přestupují do Jedomělic!

 

Vedení našeho klubu se podařilo dohodnout na přestupu dvou fotbalistů z SK Slaný! Zdánlivě neřešitelné finanční požadavky se nakonec sladily v kompromis výhodný pro oba kluby. Přání trenérů Jedomělic o posílení každé řady se tak začíná naplňovat.

Výborné zprávy dnes dorazily ze schůzky ve Slaném. Vedení obou klubů zde totiž dořešilo a finančně dotáhlo přestupy Bobeše Mrštiny a Jakuba Cimrmana do Jedomělic. V probíhající přípravě je to výborná a povzbuzující novinka, neboť výsledkově jedoměličtí zatím nepřesvědčují. Avšak formu se tým snaží vyladit na konec srpna a nadále poctivě trénuje. Oba zmiňovaní hráči se zapojili do letní přípravy v podstatě již s prvním tréninkem. Se zdravotními problémy Martina Jandy a delší neúčastí (přerušení aktivní kariéry) Martina Vondry vyvstal velký otazník nad naší defenzivou. Navíc velká pracovní vytíženost nepustí příliš často do hry Tomáše Henlína, tudíž se muselo reagovat a začít posilovat stávající kádr. Pomoc pokud mu zdraví a práce dovolí, přislíbil Richard Knotek, který pomalu začíná s tréninkem. O dalším posílení týmu rozhodnou nejbližší dny i dle zdravotního stavu ostatních hráčů. Martin Zahradník léčí vykloubené rameno z poslední přípravy ve Zbuzanech. Patrik Plachý po angíně začíná opět trénovat a Petr Kubenka stále stoprocentně nedoléčil výron v kotníku. Josefa Průchu navíc stále trápí „růže“ na noze a nedovolí mu pravidelnější trénink.

Již v sobotu 16.8. od 18.hodin se tak na turnaji v Unhošti představí Bobeš a Kuba jako kmenoví fotbalisti TJ Sokola Jedomělice. Později večer v Jedomělické hospůdce je také čeká veliké zápisné! Bude se grilovat prasátko, takže prostoru pro „splacení“ (spláchnutí) přestupové sumy bude večír jistě dost!

Stručné představení nových akvizic:

Bobeš Mrština (1986)

Mrština„Enfant terrible“ slánského fotbalu se pokusí nastartovat svoji kariéru v Jedomělicích. Vynikající technik s výbornou kličkou a krátkým gólovým švihem. Moc potřebné zboží pro náš tým, který v posledním půlroce dusila střelecká nemohoucnost. Navíc z jeho fotbalového myšlení a skrytých přihrávek by mohli hodně vytěžit i spoluhráči. Je třeba ještě zapracovat na kondici, ale jednoznačně velké ofenzivní eso v rukávu Sokola. Touží se fotbalem opět bavit. V „Jedo“ vidí příležitost a doufejme, že i svou budoucnost!

Jakub Cimrman (1987)

CimrmanKrajní obránce či záložník s železnou kondicí. Univerzálnost a neskutečná fyzička. Všechno nesmírně ceněné vlastnosti tohoto „hodného“ chlapa. Kuba se pokusí vyřešit problém Jedomělic v defenzivě a nechce zůstat jen u toho. Jeho útočné výpady můžou být velmi důležitou zbraní i naší ofenzivy. Jeho pracovní vytížení mu nedovolí účast ve všech zápasech, ale i tak se vedení Sokola rozhodlo pro jeho přestup. Neboť svým přístupem a výkony na hřišti všechny přesvědčil. Jsme moc rádi, že Kuba zvolil právě náš klub!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *