Jarní část začíná…

S vidinou úspěšného doplnění kádru v zimní přestávce až na pět a dvacet jmen vstupujeme v poklidu do přípravného období 2022. Jakoby se konečně opět blýsklo na lepší časy v JEDO. A ač jsme tušili-věděli, že tréninkový proces bude letos kvůli uzavřené sokolovně (rekonstrukce) problém, vše běželo víceméně dle plánu, spíše tedy dle „zajetých kolejí“. Součástí našeho týmu je spousta příslušníků snad všech záchranných služeb v ČR, a tak se sladit, či potkat komplet na tréninku-zápase je víceméně nemožné. Proto volíme dostatečnou šíři kádru, která bohužel dostala během přátelských střetnutí zásadní rány. Neskutečná smůla potkala Petra Bakose, který s natrženým lýtkovým svalem nebude hodně dlouho k dispozici. Muž, na kterého trenéři v ofenzivní části hry chtěli hodně vsadit. A aby toho nebylo málo, tak v posledním přípravném boji, ve kterém náš tým skosil nejen covid a jiné nemoci, ale i pracovní povinnosti, přišla další vážná zranění. Dominik Horáček a Petr Kubenka si poranili kolena takovým způsobem, že jsou minimálně pro celé jaro na „marodce“. Zdravotně mimo bude pravděpodobně pro druhou půlku ročníku i Martin Drbota. Smůla, zoufalství a bezmoc! Ale zároveň také obrovská výzva pro nadcházející půlrok. Podaří se našim borcům přes všechny peripetie zachránit sezónu? Martina Jandu v debutové sezóně v roli kouče tak čeká opravdu hodně těžká šichta. Vedení klubu se pokouší ještě o „last minute“ přestup, ale výsledek je v době, kdy téměř Všem mužstvům této úrovně chybí fotbalisti velmi-velmi nejistý.

Přípravné zápasy:

Slovan Velvary B vs. Sokol Jedomělice 2:2 (0:1)

Góly:

Zahradník, Cimrman

Sestava:

Pospíšil – Horáček, Vyšata, Sirůček, Kolbuch (Paluba) – Zahradník, Henlín (Knotek), Nedvěd, Bakos, Jindra (Wiedermann) – Cimrman

FK Hředle vs. Sokol Jedomělice 0:7 (0:5)

Góly: 

Cimrman, Dragoun, Cimrman, Erba M., Jindra, Cimrman, Zahradník

Sestava:

Pospíšil – Paluba, Vyšata (Ševčík), Erba M., Wiederman – Jindra, Bakos, Nedvěd, Zahradník – Dragoun, Cimrman (Kubenka)

Sokol Holubice vs. Sokol Jedomělice 6:2 (3:1)

Góly:

Kubenka, Nedvěd

Sestava:

Pospíšil – Horáček, Paluba, Mrština, Wiedermann – Ševčík, Henlín, Nedvěd, Zahradník – Dragoun, Kubenka (Janda)

Kádr jaro 2022:

Bakos Petr zranění – jaro
Cimrman Jakub
Dragoun Michal
Drbota Martin zranění – jaro
Erba Matěj
Erba Jakub stále se nezapojil
Henlín Tomáš
Hora Vojtěch rehabilitace -květen?
Horáček Dominik zranění – jaro
Jindra Petr
Knotek Richard ml.
Kolbuch Vlastimil
Kudrna Michal – B
Kubenka Petr zranění – jaro
Mrština Bobeš
Nedvěd Robert
Paluba Jan
Pospíšil Josef – B
Rouček Jakub – B stále se nezapojil
Sirůček Daniel 27.3. návrat Sp.Příbram
Ševčík Květoslav
Vicenec Pavel
Vyšata Roman
Zahradník Martin
Wiedermann Martin