Martin Janda trenérem Sokola Jedomělice

Po odchodu Jana Charváta z postu hlavního kouče přijmul nabídku Martin Janda. Tým povede společně se svým asistentem Robertem Nedvědem. Nový hlavní trenér mužstva musel nejdříve tuto příležitost pečlivě zvážit, a proto se jeho rozhodnutí nerodilo lehce. S o to větším přesvědčením pak obě strany do tohoto svazku vstupují. Managment klubu je nadšený, že může tuto novinku oznámit, neboť ji vnímá jako nejsprávnější směr, kterým se momentálně lze vydat. Každý oddíl má svá specifika. Jedomělice nejsou výjimkou a Martin vše dobře zná přímo zevnitř, nemusí se s ničím seznamovat a může v podstatě vše ihned připravovat k jarním bojům. Zásadními cíli jsou pokusit se pro Sokol udržet další sezónu v kraji a více stmelit kádr. Trenére ať se daří!