Jaro 2022

V lednu se tým poprvé sejde 23.1. 2022. Celkem tři lednové neděle čekají na hráče JEDO v rámci pomalého a pohodového rozjezdu. V únoru pak bude probíhat trénink i v týdnu střídavě v hale Bios Slaný, ale zřejmě i v terénu. V březnu bude program upřesněn dle stavu hracích ploch. Avšak přípravná a mistrovské utkání již mají svůj pevný datum.

05.03. 2022 – Velvary B vs. Sokol Jedomělice – 17:00, hřiště UMT Velvary

12.03. 2022 – Hředle vs. Sokol Jedomělice – 14:00, hřiště UMT Tatran Rakovník

19.03. 2022 – Holubice vs. Sokol Jedomělice – 15:00, hřiště tráva Holubice

27.3. 2022 – Sokol Jedomělice vs. Mšec – 15:30 START JARO 2022

Skvělou novinkou je přestup Petra Jindry zpět do Jedomělic. Od rychlonohého, velmi dobře fyzicky připraveného borce z SK Buštěhrad si jedoměličtí hodně slibují. Krajní záložník či útočník podstatně zvýší naše ofenzivní možnosti. Petře vítej zpátky! Další pohyb v kádru bude i otázkou případných odchodů. Vedení klubu také netrpělivě vyhlíží ohlášené návraty místních ikon Hory a Henlína, kteří se zapojí v průběhu jara, doufejme že třeba už i v průběhu zimní přípravy. Zapojení se zpět do týmu potvrdili také Cimrman, Dragoun a Kuba Erba. Zda zdravotní stav pustí do hry Kubenku se ještě uvidí, ovšem vrátivší se slova těchto borců budí opatrný optimismus.