Petr Laštůvka odchází z JEDO…

První mistrovské utkání nové sezóny bude mít další náboj. Před samotným výkopem utkání s Unhoští dojde k rozloučení se s hráčem, který má v klubové historii své nezaměnitelné místo. „Lašty“ zve všechny příznivce kopané v Jedomělicích na první ostrý souboj nového ročníku PRODIET I.B třídy. Zajímavostí bude hned několik. Obměněný kádr. Nové trenérské duo. A samozřejmě oficiální poděkování Petrovi za jeho věrné služby. Zhruba třináct sezón se totiž srdnatě bil v dresu jedomělického sokola. A ač klub prožíval různá období, on tu vždy byl připraven pomoci. Byl ochoten nechat na hřišti duši a svým přístupem šel příkladem naprosto všem. Vedení klubu doufá, že to není jeho definitivní sbohem. Že se ještě v nějaké roli do zdejší fotbalové organizace vrátí. Sympaťák každým coulem a nestárnoucí legenda jedomělických obranných řad byl důležitou součástí nejúspěšnějšího týmu v dějinách našeho oddílu. Zažil s ním všechny poslední euforické postupy a okusil i nejvyšší soutěž, která se kdy v JEDO hrála a to v neuvěřitelných 49 letech!

PETŘE DĚKUJEME

NOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ – PŘIJĎTE NÁS POVZBUDIT

 

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *