Hlavní trenér týmu TJ Sokol Jedomělice končí na vlastní žádost.

Úspěšné působení Jiřího Roubala v našem fotbalovém týmu na pozici hlavního trenéra je u konce. Po dlouhém zvažování se nakonec rozhodl zanechat trenérské činnosti především z časových (pracovních) důvodů. Jedna z největších a nejvýznamnějších osobností jedomělického fotbalu v klubu ovšem nadále zůstane. A to nejen jako člen výkonného výboru, ale i jako jeden z nejdůležitějších lidí z hlediska provozu a chodu oddílu kopané.

IMG_9629

Jiří Roubal je spjat s jedomělickým Sokolem už dlouhá léta. Jako hráč patřil na hřišti vždy k těm nejvýraznějším a nejlepším. Diváky bavil technickými finesami, ale i zarputilostí z pozice klasického „libera“. Jeho fotbalová dlouhověkost se stala v Jedo legendou. Své čtyři trenérské roky orámoval dvěma postupy a naposledy i záchranou nejvyšší soutěže, která se kdy v Jedomělicích hrála. „Jirkovi patří obrovský dík za úspěšné působení v trenérské pozici. Moc si jeho práce pro klub vážíme a věříme, že naše spolupráce bude i nadále skvěle fungovat. Pro provoz našeho klubu je téměř nepostradatelný!„: vyjádřil své pocity po koučově rezignaci předseda Josef Nedvěd. 

Roubal

Tým povede hrající trenérské duo Robert Nedvěd a Jan Charvát. Hlavní slovo a odpovědnost ponese prvně jmenovaný. Jestli jde jen o dočasný stav ukáže až budoucnost. „Žádná převratná změna hráče nečeká. Oba dva dost zásadně trenérsky přispívají vlastně už od samého počátku jejich působení u nás. Vždyť syn Robert si tento tým sám vytvořil, teď jen půjde veřejně s kůží na trh„: dokončil s úsměvem na rtech Josef Nedvěd. Vedoucím mužstva samozřejmě zůstává Milan Glaw. Stejně tak jako na jaře bude realizačnímu týmu dále pomáhat i Richard Knotek starší.

Další zásadní novinkou je rozšíření výkonného výboru. Nabídku podílet se na klíčových rozhodnutích naší organizace přijal Pavel Vicenec. Útočník jedomělického Sokola zamířil tentokrát přímo do nejužšího vedení klubu. „Poslední dobou už pro nás Pavel v podstatě jako člen vedení pracoval, a tak se v případě jeho oslovení jednalo o logický krok. Jeho kontakty, obchodní styky a organizační schopnosti jsou pro nás velikým přínosem. Pavel je navíc charakterově výborný a naprosto spolehlivý člověk„: vysvětlil předseda TJ Sokol Jedomělice Josef Nedvěd. Zároveň také dodal: „Pavel je ale především pro nás hlavně důležitým hráčem. Typologicky nemáme momentálně jiného podobného hrotového útočníka, a tak jeho nejdůležitější úkoly zůstávají především na hřišti v dresu Jedo„.

Vici

Vedení klubu má v poslední době opravdu hodně na pilno. V současné době musí řešit hlavně sesuv půdy na hrací ploše a to v šibeničním termínu. Již tuto neděli totiž vypukne Sport Invest I.A třída 2016/17. V prvním kole doma přivítáme Klecany. Obávaného soupeře, který nám v minulém ročníku nenechal jediný bodík. Vzhledem k losu bude start do soutěže velmi důležitý! Zvládnou naši fotbalisté úvodní kolo historicky nejvyšší soutěže v Jedomělicích? Přijďte fandit! Sezóna začíná! 

Klecany 5x