Letní příprava na novou sezónu je tu!

Letošní losovací aktiv na Vinohradech příliš mnoho změn nepřinesl. Tu nejzásadnější vlastně přivezli zástupci jedomělického Sokola v podobě očekávaného potvrzení složení naší skupiny. Nové geografické rozložení klubů ve středočeské I.A třídě přináší našemu týmu možnost premiérových střetnutí s téměř všemi účastníky skupiny A (vyjma Klecan a Zavidova). Kompletní přehled všech zápasů najdete zde: 

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/e1550ef7-3a02-4edc-84b0-f7a8a04cb6fa

Rozpis zápasů JEDO pak úplně dole pod článkem a nebo lehce vyfiltrujete na předchozím odkazu.

Rozlosování

Náš tým již přípravné období zahájil sobotním výběhem a nohejbalem. V úterý 26.7. je na řadě první „ostřejší“ trénink na hřišti v Jedomělicích. Dále se trénuje i ve čtvrtek. Po té nás v sobotu čeká první letní prověrka. V Srbech se od 17:00 střetneme s účastníkem středočeského přeboru AFK Tuchlovice. „Generálku“ sehrají jedoměličtí proti Tuchoměřicím následující sobotu na hřišti v Pozdni či v Jedo. Start mistrovské části Sport Invest I.A třídy skupiny „A“ nás čeká 14.8. v neděli na domácím hřišti! K první řežbě o body přijedou Klecany. Tým který nám v předešlé sezóně sebral všechny body a nasázel celkem devět branek!

Romič

Pokud se ohlédneme ještě za uplynulým ročníkem. Nebude pro jedomělické borce překvapením výsledek soutěže slušnosti. Jen díky vyřazení dvou mužstev nekončí naše mužstvo na samotném dně tabulky 🙂 . Celkový výsledek ovlivnilo hlavně několik inkasovaných červených karet. Množství těch žlutých je ale v porovnání s ostatními také velmi vysoké. Největší hříšníky snadno identifikujete ve statistikách na hlavní stránce tohoto webu. 

Slušnost

Rozpis2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *