Opět léto plné změn 🙂

Po sestavení nového realizačního týmu představujeme i změny v hráčském kádru. Sokol Jedomělice posílí hned pětice fotbalistů. Zásadní požadavek trenéra o posílení především zadní linie byl splněn. „Poslední sezónu jsme odehráli prakticky jen se čtyřmi obránci. Vzadu musel zaskakovat Honza Horák či Petr Bakos. Cílili jsme tedy hlavně na posílení zadní řady a jsme rádi, že se pro náš klub rozhodli právě tito borci. Jan Paluba (Vraný), Matěj Erba (Nové Strašecí) a Tibor Kostovčík (Vraný) nám totiž dávají naprosto nové možnosti. Věříme, že třeba právě Matěj se stane svým útočným pojetím lídrem naší defenzivy. A Honza s Tiborem přinesou do mužstva ještě větší jistotu vzadu, důraz a nasazení. Do záložní formace pak přichází Marek Radošinský (Zvoleněves), o kterého v JEDO stojíme už hodně dlouho. Hbitost a technika v jeho podání může být rozdílová. Brankářský post posilujeme Kubou Roučkem (Doksy), který rozšíří základnu místních v mužstvu. Tento přestup nám spadl doslova jak z nebe. Doufáme, že je to konečně trefa do černého, co se brankářské dvojice týče.„: objasnil situaci ohledně příchodů člen nejužšího vedení klubu Robert Nedvěd. Zároveň připomněl že k pohybu v kádru může ještě dojít směrem ven i dovnitř a až samotná příprava ukáže, jaké konkrétní personální složení vyrukuje do nového ročníku.

Vynikající zprávou je také rozhodnutí Petra Bakose o pokračování svého působení v Jedomělicích. Nejlepší hráč uplynulého ročníku tedy bude mít možnost svou trofej obhájit. Stejně tak skvělá novinka přilétla od Jana Horáka a Richarda Knotka mladšího. Oba ohlásili návrat do týmu! Bylo by úžasné je vidět znovu na trávníku. Vždyť Honza je jedním ze symbolů vzestupu JEDO fotbalu posledních let a Ríša Knotek jako jeden z místních, který zažil i I.A třídu, má v sobě předpoklady převzít v budoucnu roli lídra týmu. Přejeme co nejsnazší návrat bez jakýchkoliv zdravotních komplikací.

S Michalem Kudrnou se bohužel ze zdravotních důvodů ukončila spolupráce. Třeba ho ale někdy v dresu ještě uvidíme. Dále v klubu končí David Procházka, Jakub Švarc a Petr Kubenka. Všichni tři odchází v rámci volného přestupního termínu 2019 do Zlonic. Sokol Jedomělice přeje všem úspěšné působení, větší herní vytíženost a hlavně spokojenost. Zároveň děkuje za služby, které pro náš oddíl odvedli. Zejména Petr Kubenka má v historii jedomělické kopané své nezpochybnitelné místo. „Kuba Švarc je strašně fajn člověk a škoda, že nebydlí třeba někde poblíž. On má veliký vztah ke zlonickému fotbalu a v podstatě dodržel naši dohodu o roční pomoci. A i když byl často zraněný, s týmem žil, jako málokdo. David Procházka je fotbalista od pána boha, což potvrdí asi každý kdo ho trochu zná. Bohužel v době působení u nás, řešil zřejmě kupu svých osobních starostí, a tak u něj fotbal v JEDO nebyl na prvním místě. Sám přišel s tím, že u nás končí. No a Kubas 🙂 to by vydalo na knížku, co jsme s ním prožili. Když se ohlédnu, v podstatě už dva roky ho přemlouvám ať hraje….a to možná bude ta chyba. Asi dozrál čas na změnu. Ve finále jsme rádi, že se rozhodl takhle a zkusí to ještě jinde. Vím že to spousta lidí nevidí (lépe se pamatuje vždy to špatné), ale pro jedomělický fotbal toho udělal strašně moc. Díky Kubi, ať se daří.„: okomentoval ještě situaci ohledně odchodů Robert Nedvěd. Děkujeme za vše kluci a přejeme mnoho úspěchů!

DĚKUJEME!