TJ Sokol Vonoklasy vs Sokol Jedomělice

6.9.2014

Špatně zvolená trasa cestou do Vonoklas stála jedomělické kvalitní rozcvičení, přesto se dokázali skvěle připravit na úvodní minuty utkání! Přes pozdní příjezd začali hráči TJ Sokola Jedomělice utkání velmi svižně a v úvodních fázích zápasu jasně dominovali! Dokázali však vytěžit z mnoha šancí pouze jediný gól v podání Bobeše Mrštiny. Přizpůsobení se hry domácím stálo náš tým vyrovnání! Koncem první půle se úžasnou ránou zpoza vápna Vonoklasy gólově dotáhli a šlo se do kabin za nerozhodného stavu!

V druhé půli jedoměličtí jako opaření přečkali vyloženou šanci domácích hráčů. Načež došlo k probuzení a větší aktivitě hostujících! Vojtěch Hora proměnil svou šanci a poslal tým do uklidňujícího vedení. Po chvíli přidal Bobeš Mrština svůj druhý gól v zápase a bylo rozhodnuto.

2. Jan CharvátŽluté karty
6. Josef PrůchaAsistence