SK Černčice vs Sokol Jedomělice

9.3.2019

Ještě to zdaleka není ono…

Předposlední přípravný zápas před startem jarní části soutěže skončil „hladkou“ výhrou 3:0. Za větrného počasí na umělém trávníku v Lounech jsme měli co vracet soupeři z Černčic. Loňský osmi gólový debakl ze stejného místa nešel jen tak zapomenout. Odveta se zdařila, ale důležitější věcí jistě byl přístup našich borců k samotnému utkání. Ač ve hře byla strašná spousta nepřesností, tak vůle, nasazení a hlavně pohyb mužstva se jevil podstatně lépe, než-li v předchozím střetnutím ve Švermově. Doufejme že jedoměličtí potvrdí stoupající trend výkonnosti v poslední přípravě s Velkým Přítočnem. Utkání se hraje již na přírodní trávě v sobotu od 11 hodin v Srbech. První mistrovský střet se totiž kvapem blíží!

3. Petr BakosGól
4. Robert NedvědGólAsistence