SK Zlonice vs Sokol Jedomělice

11.2.2017

Je to bída…..

Jedenáct hráčů z jednadvacetičlenného kádru se omluvilo se zápasu hraného v Brozanech. Gólmana si jedoměličtí vypůjčili, a tak poskládali jedenáctku k níž si mohli dovolit i luxus jednoho (opět tedy jen „vypůjčeného“) hráče připraveného na lavičce náhradníků 🙂 . Soupeř ze Zlonic, který má na nás již léta „pifku“ předvedl podstatně větší připravenost (možná lépe řečeno početnost). Tento duel vyhrál bez větších problémů a hlavně bez jakéhokoliv vzdoru jedomělického sokola.

Pro některé naše fotbalisty to byl první kontakt s míčem od posledního listopadového „mistráku“, jiní zase nastupovali s handicapem předchozí noci. Ledabylý přístup, který provází nejen tréninkový proces (to ovšem není nic nového), tak nějak vklouzl i do přípravných utkáních. Je čím dál těžší dát dohromady jedenáctku a odrazem všeho se pak stává naše počínání na hřišti. Atmosféra pouťového klání nás provází již třetím týdnem. Vypadá to, jakoby nikdo nevěděl jaká je jeho role v týmu, ve hře a hlavně, aby se náhodou ještě nikdo moc neunavil. Výsledky v přípravě jak se říká „vem čert“, ale velkou otázkou vyvstává – dokážou se vůbec naši hráči adekvátně připravit na jarní ostré boje?!