Sokol Jedomělice vs SK Votice

30.10.2016

Bez komentáře…….

Pokud by měl někdo zájem sepsat „jefeját“ má možnost – neviděl jsem úvodní čtyři branky utkání z toho důvodu nemám o čem psát. Pokud by někoho zajímalo co si myslím, pak mnou cloumá zlost! Ale jak říkám neviděl jsem jediný gól první půle, takže vlastně nemám co kritizovat. Z výsledku mně je ale hodně špatně! Já to prostě nechápu, jak můžeme hrát třicet minut dobrý zápas a skončit ho takovýmto debaklem?! V situaci v jaké jsme?! Dva domácí zápasy po sobě v solidně rozehrané sezóně takhle zpackat! Problém bude jednoznačně hlubší. Je viditelné že někteří hráči zřejmě ztratili motivaci, jiní zájem či chuť. Asi všichni ve vedení klubu cítíme, že je potřeba kádr opět okysličit, že se vytrácí nadšení pro věc, nadšení pro fotbal jako takový! Od některých jedinců beru jejich přístup doslova jako ránu pod pás! Výše soutěže pro nás opravdu není směrodatná, chceme fungující klub, tým a dobrou partu nás všech. Tato úroveň je několikanásobně nad rámec toho, co my všichni jsme ochotni fotbalu obětovat. Ale jednou už zde jsme a chceme hrát důstojnou roli! Čas na změny v zimní pauze bude, ale nyní máme před sebou ještě tři přetěžká střetnutí, v nichž se prostě musíme pokusit uspět! Bez výmluv na okleštěný kádr, zranění, rozhodčí a podobné kdesi cosi!

Robert Nedvěd

3. Petr KubenkaŽluté karty