Sokol Jedomělice vs TJ Jíloviště

5.3.2016

Za týden Pšovka!

Poslední přípravné utkání před mistrovskou podzimní částí skončilo pro náš oddíl těsnou prohrou 1:2. Desátý tým Středočeského přeboru TJ Jíloviště měl v závěru zápasu více sil a překlopil vítězství v závěrečném zápase Weber Cup 2016 na svou stranu. Pro náš kádr to byl výborný test před ostrým startem soutěže.

Jedoměličtí využili této příležitosti především k odzkoušení systémových variant rozestavení 🙂 . I přesto visí stále nad konkrétními jmény pro základní sestavu spoustu otazníků. Trenérské trio, tak bude vždy rozhodovat o jejím složení nejen dle aktuální formy a připravenosti jednotlivých hráčů, ale hlavně i podle soupeře (a možná i dle velikosti hřiště 🙂 ). Z posledního přípravného utkání se omluvili Charvát (již si alespoň plnil své trenérské povinnosti), Henlín, Krivak, Petržilka a Jindra. Honza Horák nebude z pracovních důvodů pravděpodobně celé jaro k dispozici.

Týden před startem soutěže musí tým potrénovat na přírodní trávě. Doufejme, že počasí nebude proti a naši borci se budou moci kvalitně připravit na mělnickou Pšovku.

Nejen o důležitosti tohoto prvního utkání pro Vás v následujících dnech vyzpovídáme náš trenérský tým!

Sledujte nás – jarní část Sport Invest I.A třídy je tady!

4. Robert NedvědGól
6. Josef Průcha