Sokol Jedomělice vs FK Pšovka Mělník

13.3.2016

Tak tohle byl výbuch!

Úvodní kolo jarní sezóny přineslo veliké zklamání všem příznivcům jedomělického fotbalu. Domácí porážka od mělnické Pšovky je ale nakonec zcela zasloužená. Snad jen prvních třicet minut zápasu vypadalo z pohledu Jedomělic celkem solidně. Ovšem po té, co své šance neproměnili Zahradník, Nedvěd a Krivak, tak byl v zápřahu hlavně náš brankář Daniel Borský. Dá se říci že udržel pro svůj tým remízu i do druhé poloviny zápasu. V ní už ale dominovali mělničtí a krásnou nechytatelnou střelou šli také do vedení. Marné snažení našich o vyrovnání bylo opravdu marné a tak hosté náskok ještě navýšili!

Malá touha po vítězství a podprůměrné výkony téměř všech našich hráčů znamenaly neúspěch a tvrdou ránu do bodových plánů jedomělických. Jde sice pouze o první jarní kolo, ale také v součtu obou zápasů o šest bodů darovaných Pšovce. Ty v konečném zúčtování mohou hrát osudovou roli. Další důležité utkání na nás čeká přitom už za týden v Radimi! Dokážou se fotbalisté TJ Sokola Jedomělice oklepat z tohoto nezdaru a vybojovat nějaký ten bodík z venku?

4. Robert Nedvěd
6. Josef PrůchaŽluté karty