Michal Kudrna se upsal Jedomělicím…

Přestup zimy je tu! Lokálně velmi dobře známé jméno, které patří ve zdejším okolí mezi nejen nejlepší fotbalové, ale i futsalové brankáře bude nosit dres jedomělického sokola. “Koubičův” příchod se nerodil snadno, neboť o jeho služby stály i kluby z vyšších soutěžích. Domluvit se navíc v dnešní době mimo volný přestupní termín bývá hodně složité. Jednání s rakovnickým SK v jehož divizním kádru zkušený brankář figuroval byla ovšem více než korektní. S obrovskou radostí mohou v JEDO oznámit první posilu roku 2019. “Pomohlo určitě i to, že Michal náš klub dobře zná, ale třeba i jeho přátelství s Bobešem Mrštinou. Hodně moc pro nás hrálo i respektování jeho pracovního a cestovatelského vytížení. Dobře známe jeho kvality, již několikrát nás potrápil jako gólman hostů, ať už v dresu Vraného či Rakovníka. Slibujeme si od jeho příchodu nejen zvýšení konkurence na brankářském postu, ale i progres současné jedničky Josefa Pospíšila. Dan Borský, který u nás zanechal nesmazatelnou stopu a zejména v I.A třídě nás svými zákroky držel častokrát nad vodou z časových důvodů odchází”: popsal situaci ohledně prvního zimního příchodu Robert Nedvěd. Dále pak okomentoval složení a pohyb v současném kádru. “Není tajemstvím, že toužíme ještě po rychlonohém útočném hráči. Jeden s námi i do přípravy naskočí. Na odchodu jsou aktuálně Borský, Nejman a Cimrman (pracovně v zahraničí). Ostatní pokračují. Chceme jít do jara opět s přibližně 20ti členným kádrem. V létě jsme začali tým přebudovávat, ale cítíme že té síle pořád něco chybí, tudíž na kádru pracujeme neustále”: objasňuje plánované změny v mužstvu sportovní manažer klubu.