Daniel Sirůček přestupuje do Jedomělic!

Dlouhou dobu v JEDO platilo, že číslo devět patří neodmyslitelně „Horymu“. Jenže ten se v dresu jedomělického sokola již přes rok neukázal a bohužel už asi ani neukáže. Legendární zarputilý fotbalista Jan Horák s největší pravděpodobností své účinkování ve žluto modrém dresu ukončil. Ovšem nezoufejte. Je tu Daniel Sirůček! Obdobně zarputilý, hbitý a na hřišti velmi agilní mladý stoper či defenzivní záložník. S touto typologií nemohl zvolit snad ani jiné číslo než devět 🙂 Dane vítej!

Pevně věříme, že jeho působení v Jedomělicích bude při nejmenším stejně úspěšné a dlouhé, jako tomu bylo v Honzově případě. Předpoklady k tomu má obrovské. Rychlost, hbitost, zdravá agresivita, „drajv“ a fotbalovost, tím vším Dan bezesporu disponuje. Do jeho příchodu jsme vložili veliké úsilí a nyní ho můžeme s potěšením představit.„: ohlašuje nadšeně příchod nové tváře člen vedení klubu Robert Nedvěd. Jedním dechem dodává a zároveň chválí vedení vinařického SK, které v zimním přestupním období ochotně jednalo.

Naopak jedomělický tým opouští Erik Rezek. Ten nakonec odehraje jarní část sezóny ve Vraném. Součástí dohody je i opce na případný letní přestup hráče. Ačkoliv bylo v zimním přestupním období osloveno vícero borců z našeho kádru, mužstvo již pravděpodobně nedozná velkých změn. Příprava na jarní odvety začne prvním tréninkem ve středu 12.2.! Ještě před tím se však tým sejde poměřit síly ve stolním tenise. Nejlepší JEDO „pingpong“ hráč pozvedne nad hlavu trofej večer 8.2. v místní sokolovně.