Opory dají sbohem, ale budou pomáhat dále!

Poslední kolo PRODIET I.B třídy přinese nejen souboj o třetí až šestou příčku, ale i loučení JEDO legend. V sobotu na svém hřišti přivítáme slánskou rezervu, která má v tabulce o pouhý bodík méně. Nejlepší útok soutěže, jehož pilotní tým míří po dlouhých letech konečně zpět do divize, bude chtít domácí mužstvo sesadit z pódiového umístění. Připomeňme, že podzimní klání dopadlo z pohledu jedomělického sokola naprosto prach bídně. SK Slaný nám v domácím prostředí výsledkem 5:1 nedalo šanci na úspěch. Jak se rozdělí body nyní, ukáže až sobotní odpoledne.

Neméně důležitou událostí bude ovšem loučení dlouholetých opor tohoto nejúspěšnějšího týmu v historii klubu. Aktivní kariéry končí Tomáš Henlín a Martin Janda. Oba dva v klubu samozřejmě pokračují dále! Bohužel zdravotní důvody jim nedovolí plné zatížení, a tak od příští sezóny budou plnit roli záskoku v případě potřeby. Možná se představí i v jiných rolích. Klub jim v budoucnu určitě nachystá mnohem důstojnější rozloučení, takové jaké si oba dva zcela jistě zaslouží. Vždyť bez nich si nelze JEDO ani představit!

TOMÁŠI, MARTINE DĚKUJEME!