Hlavní trenér Jan Charvát zhodnotil pro náš web zimní přípravu. Upřímně si v klubu musí přiznat, že přinesla spíše ještě více starostí a otázek. Ovšem i přes rozporuplné pocity vedení oddílu a trenérského týmu, a to zejména z účasti hráčů v přípravných střetnutích, přichází to nejdůležitější období právě teď. Kouč týmu si během zimy několikrát zaklel, neboť absenční problém v zápasech mu nedovolil vyzkoušet nic z toho, co si předsevzal. Ke vší smůle se ještě oproti minulým rokům kupila zranění za zraněním. Široký kádr Jedomělic pak vykrystalizoval v osmnáctičlenný užší výběr, s kterým trenéři počítají do jarních ostrých bojů o mistrovské body!

Po pravdě jsem si zimu maloval úplně jinak. Všichni, kdo fotbal hráli a hrají, tak ví co následuje po delší zimní pauze. Samozřejmě, je to trénink. Sám jsem toto období jako hráč v lásce neměl, nicméně plán byl účelně a při tom herní formou dobře potrénovat. My začali zhruba před šesti týdny, což není nic zvláštního. Hrajeme I.B třídu a je otázka, kdy pro tuto soutěž začít trénovat, aby mančaft byl adekvátně připraven…. 

Kádr před začátkem přípravy čítal cca 20 jmen. Solidní počet říkali jsme si. Záhy po několika dnech vyšlo najevo, že ať už ze zdravotních důvodů, či osobních, můžeme do přípravy počítat s pouze 15ti hráči. To už jsme tak nejásali, ale pořád solidní počet. 

Realita? Tréninky o zhruba 9ti lidech a zápasy o 11ti – 12ti hráčích. Pracovní vytížení některých hráčů nedovolilo možnost více potrénovat, k tomu se nám nevyhýbala zranění, což byla pro nás smůla, ale i tak jsem čekal prostě více. A pánové, poznáte to na vlastní kůži při zápasech! 

Avšak zhruba 10ti statečným patří dík za to, jak tuto přípravnou část absolvovali! Pochvalu zaslouží dva tahouni týmu, Martin Janda a Robert Nedvěd, kteří nechyběli ani na jedné tréninkové jednotce a šli vždy příkladem ostatním. V zápasech se velmi dobře také prezentoval gólman Josef Pospíšil. Dále nás těší zapracování nové posily do týmu. Je jím Martin Drbota, který rovněž prokazoval kvalitu a zde osobně očekávám velikou pomoc do útočné fáze. Nejenom střílením gólů, ale i pracovitostí na hřišti a fotbalovou drzostí, která nám chyběla. 

Věřme, že až se trávníky zazelenají, tak přibude více chuti, zranění se doléčí a my budeme přinejmenším atakovat nejvyšší příčky tabulky. Jen je třeba si v hlavách uvědomit, že samo se neudělá nic a je třeba tomu něco málo dát! 

Hoši táhněte za jeden provaz, makejte jako tým! Jdeme na to!„: zhodnotil zimu trenér Jan Charvát.

 

JEDO KÁDR JARO 2019
(za jménem číslo dresu):
1 Bakos Petr – 3
2 Drbota Martin – 6
3 Henlín Tomáš – 12
4 Hora Vojtěch – 16
5 Horák Jan – 9
6 Janda Martin – 5
7 Kolbuch Vlastimil – 10
8 Kudrna Michal – 22 (zranění kolene, zapojí se během jara)
9 Milfait Filip – 14
10 Mrština Bobeš – 11
11 Nedvěd Robert – 4
12 Pospíšil Josef – 65
13 Procházka David – 20
14 Rezek Erik – 13
15 Švarc Jakub – 21
16 Vicenec Pavel – 15
17 Vyšata Roman – 7
18 Zahradník Martin – 17
19 Knotek Richard – zranění kolene
20 Kubenka Petr – osobní důvody
21 Pospíšil Jiří – pracovní vytížení (pomůže jako zástup vedoucího mužstva)

Více na Instagramu!

@sokoljedomelice.cz

#jedoforever

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *