„Baky“ JEDO Fotbalistou sezóny!

Druhý ročník ankety o nejlepšího fotbalistu jedomělického sokola ovládli „starší“ páni 🙂 Odborná komise zvolila tři nejlepší borce zcela jednomyslně. Naopak „Zlatou kopačku“ nejlepšímu střelci odmítla předat 🙂 neboť se z kádru nikdo nedostal přes deset vstřelených gólů potřebných k udělení této ceny.

Prvenství uzmul za vynikající výkony až nečekaně univerzální Petr Bakos. Cenu získal hned ve své premiérovém ročníku v žluto modrém dresu. Všichni v klubu doufají, že se nejedná zároveň o jeho poslední rok v Jedomělicích. Druhé místo získal zcela zaslouženě Roman Vyšata. Vynikající fotbalový rok okořenil z pozice stopera dokonce sedmi góly. Martin Janda alias spolehlivost a zarputilost sama, pak dovršil triumf postarších ročníků třetím místem. Jeho vůli po vítězství bude přetěžké v budoucnu na hřišti nahradit.

Další nezapomenutelný ročník je pomalu za námi, ale vedení Sokola Jedomělic čeká nyní intenzivní pracovní období. Je třeba sestavit kádr pro příští ročník. Doladit plán letní přípravy. Dořešit chystané změny v provozu klubu a stejně tak i v realizačním týmu. Čeká nás losovací aktiv. Určitě dojde i na hodnocení krásného čtvrtého místa. Fotbal nikdy nespí 🙂

SLEDUJTE NÁS!

JEDOFOREVER