Podzim v I.A třídě

V posledním ohlédnutí za podzimní částí 2015 přinášíme několik zajímavých statistik. Tabulky, střelci, brankáři, ale i tak očekávané výsledky soutěže slušnosti. V neposlední řadě také úžasné umístění v návštěvnosti! Neuvěřitelné druhé místo získal TJ Sokol Jedomělice díky početné účasti diváků na svých domácích zápasech. Především pak skvělá návštěva v zápase proti SK Slaný doslova katapultovala náš klub až na průběžnou druhou pozici! 

_MG_5639

Již asi dobře známé celkové umístění podzimní části „Sport Invest I.A třídy“ doplňujeme o tabulkovou statistiku domácích a venkovních zápasů. Je z nich patrné, že body si hlídají mužstva zejména ve svém domácím prostředí. Takže pokud chtějí jedoměličtí pomýšlet na úspěch, musejí být doma téměř neporazitelní. Jen dvě výhry z cizí „půdy“ nás vystřelili až na devátou pozici v tabulce venkovní, tedy lepší než je ta celková.

Tabulka celkem

Doma

Venku

_MG_5860

Co se týče návštěvnosti domácích zápasů je náš klub na výsluní tabulky v závěsu hned za Brandýsem! Opravdu grandiózní umístění v tomto sledovaném údaji! Když pomineme již zmíněný zápas s největší návštěvou, zápas se slánským SK, tak si držíme průměr kolem stovky platících diváků v našem sportovním areálu. Proti velkým městům úctyhodný počin!

Návštěvnost

_MG_5487

V soutěži slušnosti si „kupodivu“ 🙂  již tak dobře nevedeme 🙁 Nicméně se situace hodně rychle mění, protože jakákoliv červená karta míchá velmi zásadně celkovým pořadím, a tak i zde šance na dobré umístění stále žije! Brandýs nad Labem byl z této soutěže vyřazen za nevhodné chování diváků a nezvládnutou pořadatelskou činnost.

Slušnost

_MG_3972

Ve střelecké soutěži to bude mít náš kanonýr Bohumil Mrština letos opravdu hodně složité, aby ještě stihl zamíchat vedoucím pořadím. Za polovinu soutěže se totiž povedlo jinému Bohumilovi 🙂 nasázet 22 branek, což je skutečně mimořádný výkon. Bobeš se určitě pokusí vystoupat v tabulce střelců na jaře co nejvýš. Nakonec do pořadí může ještě promluvit i náš druhý nejlepší kanonýr „ukrytý snajpr“ pětigólový Martin Janda 🙂

Střelec

Bob

Průběžné výsledky má i soutěž o nejlepšího brankáře. Petr Kubenka s Danielem Borským si nestojí vůbec špatně. Když odmyslíme suverénní Brandýs nad Labem, tak se čtyřmi nulami jsou naši gólmani celkem vysoko! Jejich zákroky a stoprocentní připravenost bude tým moc potřebovat i do jarních odvet.

Brankář


11950416_624339097707039_6957336751331698189_o

a_040910_vilemov_02

A malá ochutnávka toho, co nás letos čeká!

Příprava vypukne 12.ledna tréninkem na umělé trávě ve Slaném. V sobotu 16.ledna zahájí TJ Sokol Jedomělice zápasem se Zbuzany svou účast v zimním turnaji Weber Cup 2016. Zimní příprava skončí souběžně s tímto turnajem. A nakonec datum nejdůležitější! 13.března se naši borci doma postaví mělnické Pšovce v prvním jarním kole Sport Invest I.A třídy.

Mělník 5x

Jaro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *