Tím však výčet zajímavých událostí z kraje roku 2016 nekončí. Přípravy na jarní start Sport Invest I.A třídy jsou v plném proudu a to doslova na všech frontách. Zdárně pokračuje nadále modernizace hráčského zázemí v našem fotbalovém areálu. Úspěšně si vedení klubu ovšem počíná i u jednacích stolů. A to nejen ohledně samotného zajištění chodu oddílu, ale hlavně a především při zajištění kádru pro jarní mistrovské odvety.

Až poprvé letos zamíří fotbalisté jedomělického Sokola k tréninku na své hřiště, přivítá je nejen nová „sprchovací“ místnost, ale i zrekonstruovaná šatna. Obě dvě místnosti samozřejmě v modrožlutých klubových barvách! Přinášíme i exkluzivní fotografie z probíhajících stavebních prací v našem sportovním areálu:

P1050004P1050003P1050001

P1050009P1050008P1050005P1050006

Dalším stěžejním cílem pro naplnění sportovních ambicí TJ Sokola Jedomělice bylo prodloužení hostování Michala Buzka, Daniela Borksého a Jaroslava Petržílky. V současné době může vedení klubu s velkou radostí potvrdit, že na jaře budou u nás nadále působit Michal s Jardou. Ohledně Dana se stále intenzivně jedná s jeho mateřským klubem, ale vše spěje k půlroční hostovací dohodě.

Objevem současné zimní přípravy se však stal Richard Knotek junior. Věkově ještě stále dorostenecký fotbalista si svou účastí v letošní přípravě měl říci o místo v kádru až pro nadcházející ročník. Avšak svými „zimními“ výkony a přístupem míří snad přímo do základní sestavy pro ročník současný! Dohoda s SK Slaný o půlročním hostování nakonec dopadla dobře a Richard se začlení do týmu potažmo klubu v němž se pozvolna s aktivní kariérou loučí jeho otec 🙂 .

P1050015

Transferově opačným směrem do SK Slaný zamířil Martin Cílek. Jeho půlroční slánské podzimní hostování se v roce 2016 ke spokojenosti všech stran proměnilo v přestup. Martinovi je nutno upřímně poděkovat za úspěšné působení v našem týmu. Svoje angažmá orámoval několika postupy a stal se jednou z nejvýznamnějších osobností, která kdy stála v jedomělické brance! Vedení klubu se určitě ještě bude chtít s Martinem Cílkem oficiálně rozloučit při vhodné příležitosti – nabízí se například mistrovské utkání ve Slaném.

Cílek

Turnaj Weber Cup 2016 dospěl ke své závěrečné fázi. Náš tým loňské třetí místo bohužel neobhájí, ale i ve skupině o 7.-12. místo čekají velmi zajímavý soupeři! Nejen FK Lety účastník I.A třídy středočeského kraje skupiny A, ale dokonce i mužstvo z krajské přeboru TJ Jíloviště. Hrát se bude i na radotínském hřišti a to dle následujícího rozpisu:

WEBER CUP 2016
skupina o 7. – 12. místo

6.kolo
20.2. 15:30 Jedomělice vs. Lety  (Radotín)
20.2. 14:00 Aritma/Rad vs. Jíloviště  (Aritma)
20.2. 16:00 V.Dobrá vs. Doksy/Braník  (Aritma)

7.kolo
27.2. 12:00 Lety vs. Aritma/Rad  (Aritma)
27.2. 11:30 Doksy/Braník vs. Jedomělice  (Radotín)
27.2. 13:30 Jíloviště vs. V.Dobrá  (Radotín)

8.kolo
5.3. 12:00 Aritma/Rad vs. Doksy/Braník  (Aritma)
5.3. 16:00 Jedomělice vs. Jíloviště  (Aritma)
5.3. 13:30 V.Dobrá vs. Lety  (Radotín)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *