V druhém kole do Všenor již v sobotu!

Pozor na změnu termínu prvního venkovního utkání našich borců. Všenorský SK změnil termíny svých domácích zápasů na sobotní ráno, ačkoliv na losovacím aktivu byla prezentována neděle (úřední čas). Více informací na webu soupeře zde: www.vsenorskysk.cz

Souboj s Všenorským SK bude sehrán 20.08. 2016 v 10:30!

Aktuální informace ohledně termínů zápasů najdete vždy na úvodní stránce našeho webu na odkaze „ROZPIS – Podzim 2016“.

vsenorska zmena

Agro CS pohár SKFS 2016/17 rozlosován!

Los si s naším klubem doslova pohrál a posílá nás opět po roce zpět do Libušína 🙁 Rok stará pohárová „blamáž“ našeho týmu jistě již byla zapomenuta 🙂 Nyní nás však v Libušíně čeká velice ambiciózní tým, který v tomto přestupním období mocně posiloval. První kolo poháru se hraje 31.08. 2016 (středa) od 17:30!

Los pohár

Libušín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *