Hráčský kádr pro I.A třídu hlásí první změny

Na půlroční hostování přichází Jaroslav Petržilka! Už jednou měl do Jedomělic namířeno, ale tehdy ještě místo I.B třídy zvolil divizní Louny. Kmenový hráč SK Zichovce nyní zkvalitní kádr jedomělického Sokola. Ofenzivní gólový borec použitelný nejen v útoku, ale i kdekoliv v záložní řadě bude pro podzimní část I.A třídy velkou posilou. Vítej Jardo!

jarda

V tomto týdnu se navíc podařilo dotáhnout přestup Romana Vyšaty z FC Přední Kopaniny k nám do Jedomělic! „Rumínek“ si tak může pomalu začít připravovat nové zápisné 🙂 Stejným způsobem můžou začít uvažovat i buštěhradská „dvojčata“ Petr Jindra a Patrik Krivak. Neboť vedení našeho oddílu uplatnilo opci a v současných dnech se pouze dolaďují poslední detaily jejich přestupu k nám.

20150228_173321

Zpestření fotbalového volna

Se všemi jedomělickými hráči jimž skončilo hostování, se počítá pro letní přípravu, která začne 18. července. Kádr pravděpodobně rozšíří ještě jeden brankář a „možná“ i jeden obránce. Hráči se již pomalu začínají individuálně připravovat na nový ročník. Několik fotbalistů ze současného kádru dokonce sehrálo pod velením Pavla Vicence turnaj v malé kopané v Kačici. „Vici tým“ nakonec slavil první místo v turnaji. Lukáš Milka si navíc odnesl cenu pro nejlepšího kanonýra, i když během turnaje svými střelami pět lidí zranil a jednu paní, co jela na bicyklu kolem málem z kola sestřelil 🙂

IMG-20150707-WA0000

Dalším zpestřením fotbalové dovolené bude pouťový turnaj v Pozdni v sobotu 11. července. Zde se představí nejen několik borců z kádru, ale i zástupci  našeho fanouškovského jádra a také naší „staré gardy“!

Úpravy zázemí začínají

Výbornou zprávou a novinkou je komplexní rekonstrukce sociálního zařízení na kabinách. Obecní zastupitelstvo posvětilo žádost nejužšího vedení TJ Sokola Jedomělice o nutnosti úprav dvou místností sloužící jako sociální zařízení v našem sportovním areálu. V tomto týdnu vypuknou naplno stavební práce, aby se vše stihlo dokončit do prvního přípravného utkání na domácím hřišti 25. července!

Copy of 0001

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *