Nejde tomu ani uvěřit! Proč právě on?

Poslední léta nesou snad více pohrom než jsou fotbalové Jedomělice vůbec schopny unést. Sotva se klub vzpamatoval z obrovské tragédie z konce léta 2015, přichází na pokraji léta 2017 rána další. V pondělí 29.5. opustil tento svět člověk, který asi sám nejvíce pomáhal překlenout složité období tomu, kdo to skutečně potřeboval. A takový Milan Glaw přesně byl! Přátelský, kamarádský, plný života a elánu. Vždy měl řešení, vždy věděl, jak dál. Byl upřímný, nebál se říci pravdu do očí, ale také se uměl radovat. Spontánně, euforicky, tak jako to umí málokdo. Žil pro svou rodinu, pro svou Soňu a své blízké, žil pro své kamarády, kterých bylo bezpočet. Snad by se i pro všechny rozdal. Ale hlavně žil pro fotbal v JEDO! Jeho proslov při rokování o tom, zda před dvěma lety přijmout postup do A třídy se stal základním kamenem postupového rozhodnutí. Tehdy již jako člen vedení klubu a vedoucí mužstva pronesl: „Nepřijmeme postup jen proto, že se bojíme proher?„. Milan Glaw měl sport v krvi. Byl to bojovník, který touží po vítězství a dokázal svým chováním strhávat i ostatní. Ten nejtěžší boj však s neznámou nemocí nakonec prohrál. Proč si tam nahoru sebou bere pán všemocný vždy ty nejhodnější?!

„Nelze ani slovy vyjádřit co teď cítíme v klubu za beznaděj. Upřímnou soustrast všem nejbližším. Milan bude navždy s námi a určitě se ještě mockrát uctivě ukloníme jeho památce! Byl to kamarád, kterého měli všichni moc rádi.„: reagoval pro náš web na ztrátu svého parťáka a kamaráda zdrcený předseda oddílu Josef Nedvěd. Celý klub se nyní zahalí do smutku. Důležité je, aby našel časem zase sílu a cestu-hlavně dej bože sílu všem pozůstalým. Soni drž se!

Poslední rozloučení se koná ve smuteční obřadní síni ve Slaném v pátek 2.6. od 11:00.