Velkou oporu zadních řad Jedomělic skolil CMV virus. Martin Janda musel být ve středu 30.7. hospitalizován ve slánské nemocnici. Dlouhý boj s vysokými horečkami, které ho nepustily do letního přípravného období musí Martin dohrát v nemocnici. Velmi nepříjemné chvilky zažíval se svojí rodinou před vyřčením diagnózy. Po mnoha testech byl identifikován vir v těle, který bohužel jednoho z nejlepších jedomělických hráčů nepustí dlouhé týdny,možná i měsíce do hry. Cytomegalovirová infekce zkomplikovala Martinovi život a všichni v klubu věří a přejí co nejrychlejší zotavení a hlavně návrat domu ke své rodině. Dále pak budeme doufat v co nejrychlejší návrat na fotbalové trávníky neboť absence tohoto „podsaditého“ tahouna bude velmi citelná!
Martine bojuj!

PS: Jen pro upřesnění, výše uvedená nemoc Cytomegalovirová infekce je onemocnění, která napadá především city u člověka. Martine drž se, celý klub včetně týmu držíme palce a těšíme se na tvoje připravované tréninky!