Dvacet hráčů půjde do boje!

Stěžejním úkolem po podzimní části soutěže bylo pro jedomělické udržení Romana Vyšaty v týmu. K dohodě o prodloužení hostování z FCPK nakonec došlo ještě během února a Roman tak bude hájit jedomělické barvy i na jaře. Přání trenérů ohledně rozšíření stávajícího kádru bylo též naplněno. Již během zimního turnaje si místo v kádru vybojovali Patrik Krivak a Petr Jindra. Od úvodních tréninků a hlavně přípravných zápasů přesvědčili naprosto všechny zainteresované o svých kvalitách. Nejužší vedení TJ Sokola Jedomělice vyvolalo jednání s jejich mateřským klubem SK Buštěhrad a dohodlo se na podmínkách působení obou hráčů u nás. Půlroční hostování s předem stanovenou přestupovou opcí uspokojilo nakonec všechny strany.

20150228_173303

Co se týče odchodů, tak zatím jediným uskutečněným, je hostování Patrika Plachého ve Zlonicích do 30.06. 2015. O svém budoucím „angažmá“ také v současné době vyjednává Michael Chvoj a TJ Sokol s ním dle dohody pro jaro nepočítá. S mužstvem se v zimě připravovali i dva mladí borci, s kterými by náš klub do budoucna rád navázal užší spolupráci. Martin Štěpánek z Pozdně a Zdeněk Mucha ze Smečna předvedli velký potenciál, přesto budou nadále působit ve svých mateřských oddílech. Vedením jedomělického Sokola jim nabídlo možnost stálého trénování, což by mohlo býti oboustranně velmi přínosné.

(Přesný přehled pohybu v kádru najdete v sekci „Tým  – Přestupy/hostování“.)

Představení nových fotbalistů:

Petr Jindra

Jindra

Klasický krajní záložník s dobrou kondicí a tolik očekávanou schopností přesně poslat balón do vápna. V Jedomělicích se již objevil v létě 2014 v přípravném utkání s SK Lhotou, ve kterém dokonce skóroval. Ovšem tenkrát jakékoliv působení Petra u nás vyloučil jeho tehdejší klub SK Buštěhrad. Gólově se ovšem prosazuje i v přípravě současné!

Patrik Krivak

Krivak

Svého času juniorský reprezentant Slovenské republiky laboroval v minulé sezóně se zraněním. Za Buštěhrad toho tudíž mnoho neodehrál, ale do zimní přípravy v Jedomělicích vlétl jako velká voda. Dravý, ofenzivní, tahový, ale hlavně gólový hráč. Jednoznačný „objev zimy“. První zahraniční akvizice v našem klubu!

Do mistrovských bojů může počítat realizační tým vedený Jiřím Roubalem s dvaceti hráči. V kádru zůstává i Richard Knotek, který opět přislíbil pomoc v případě potřeby. Již nyní Vám přinášíme přehled jedomělických fotbalistů, kteří vstoupí do jarních odvet „Fair Credit“ I.B třídy. Start 22.03. už se blíží!!!

TJ SOKOL JEDOMĚLICE

Zpravodaj - posl.strana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *