Jan Horák ohlásil návrat do kádru jedomělického Sokola

Nejužší vedení klubu mělo v posledních dnech na pilno. Uplynulý týden přinesl doslova personální „průvan“ v týmu, který se pere o body v I.A třídě středočeského kraje. Padla zásadní rozhodnutí o uvolnění hráčů na hostování. Zároveň i svitla naděje, že v jedomělickém dresu uvidíme opět nejen Honzu Charváta, který už začal s tréninkem, ale i Honzu Horáka!

Po korektní žádosti Martina Patče o hostování z důvodu menšího herního vytížení, přispěchal s prosbou o půlroční „hostovačku“ i Michael Chvoj, kdysi „naděje“ a velký příslib budoucnosti našeho klubu 🙂 . Oběma žádostem klub vyhověl, i když u „Patčika“ se skřípěním zubů: „S velmi těžkým srdcem Martina pouštíme. Je to super kluk do party, který je v Jedo už dlouho. Nejen, že se znatelně podílel na všech posledních postupech týmu, ale má i své neoddiskutovatelné místo v kabině“, říká Robert Nedvěd. Oba borci stráví půl roku v sousedních Tuřanech. Třetím odchodem v pořadí se stal Vlastimil Kolbuch. Ten zamířil, tak trochu po tají, do mužstva SK Zichovec. „Vlasta nás všechny v klubu trošku zaskočil a zároveň zklamal. Jeho hru na schovávanou jsme nepochopili a moc nás to mrzí, protože jsme s ním počítali. Jeho současná pozice byla na hraně základní sestavy a bylo jen na něm, kdy se v ní objeví a zda v ní zůstane. Je to v podstatě služebně nejstarší hráč tohoto kádru, ale zachoval se pro nás naprosto nepochopitelně, proto jsme se rozhodli nakonec uvolnit i jeho“, upřesňuje situaci předseda klubu Josef Nedvěd.

Naopak směrem do kádru se vrací tolik očekávaní Honzové Charvát a Horák. Jan Charvát začal již s tréninkem a až následující dny ukáží, co všechno mu tělo dovolí. „Hory“ se zapojí následujícím domácím zápase s Dlouhou Lhotou. „Chtěl bych pomoci. Jedo jsou srdeční záležitost. Nejsem fyzicky připravený na nějakou větší porci minut, to určitě ne a ani by to nebylo fér vůči klukům, dlouho jsem nebyl. Pracovní vytížení mně nedovoluje fyzickou připravenost na jakou jsem byl zvyklý, ale věřím, že časem se do toho zase dostanu“, vysvětluje Honza Horák.

Jedoměličtí mobilizují všechny síly! Dost bylo řečí a úvah nad výsledkovou i herní stránkou věci. Nyní se musí bojovat! Přichází velmi těžká utkání. Návrat zmíněných hráčů, ale i odhodlání týmu porvat se výhru jsou tou nejlepší pozvánkou na nedělní odpoledne. V 16:30 se v Jedomělicích představí Dlouhá Lhota, která nám ve svém domácím zápase nedala šanci na úspěch. Oplatí jim naši borci porážku a získají tolik toužené body? Přijďte se v neděli podívat a povzbudit náš klub v nejvyšší soutěži, která se kdy v Jedo hrála!

logo-Jedo

3 komentáře: “„Hory“ se vrací!”

 1. Míla Smrž napsal:

  Naposledy jsem se zúčastnil diskuze, když se někteří naváželi do Cildy, což jsem já považoval za nespravedlnost (asi jste zapomněli co pro fotbal v Jedo udělal). Ty samé pocity cítím nyní v případě Vlasty Kolbucha. Vlasta je v kádru ze všech hráčů zřejmě nejdéle a mám za to, že pro fotbal v Jedo odvedl dost a dost a ne vždy byla jeho obětavost dostatečně oceněna. V poslední době mi spíše připadal jako „otloukánek“ a proto se vůbec nedivím, že chtěl odejít někam, kde by pravidelně hrál. V článku se píše, že byl Vlasta na hranici základní sestavy. Obávám se, že s návratem Charvyho a Horyho (dle mého názoru nejlepší hráči, kteří se kdy v Jedo objevili)je jeho místo v základní sestavě utopie. Podle mých dostupných informací nebyl Kolbího odchod žádná hra na schovávanou, nýbrž čistá hra, o které vedení klubu informoval již před několika týdny. Já s Vlasty odchodem žádný problém nemám a rád se na něj půjdu podívat již tuto sobotu při zápase Tuřany – Zichovec….

 2. Robert Nedvěd napsal:

  Ahoj Mílo – díky za zavolání 🙂 Vážím si toho, že se nebojíš říct názor – vážně, ale to už vím dlouho. Pro mě super zpětná vazba, že tenhle web vůbec někdo čte (možná si tedy jediný 🙂 )
  Článek jsem psal já a musel jsem si ho teraz přečíst radši ještě jednou pro jistotu. Ale je to prostě tak, jak je to napsané, tak jak jsem Ti říkal do telefonu. Vlasta opravdu nikomu nic neřekl a trénoval a hrál za Zichovec. Z novin po té co vstřelil branku se tatík o tom dozvěděl a informoval mě. Já Vlastu přemlouval ať zůstane (před zápasem Luštěnice tam mně poprvé váhavým způsobem naznačil, že možná zůstane, možná půjde), ale i jsem mu říkal, že pokud moc chce jít – pustíme ho. Což se také později stalo. Pro mě je to zklamání veliký, protože jsem myslel, že jsme kamarádi, ale to co mi dnes řekl na fotbale, tak on asi opravdu celou situaci vidí jinak. Mrzí mě to dvojnásob, protože ho vnímám jako symbol tohoto klubu posledních let a také dobře vím, že on „A“ třídu nechtěl. Zároveň mu vůbec nerozumím, protože momentálně je naštvaný vlastně on na mě – čemuž nerozumím už vůbec. Ale je to jak to je, holt budu po tátovi druhej nejoblíbenější u Jedo opozice či kritiků 🙂
  A zpět k tomu telefonátu. Jojo tahle soutěž je nad naše síly (jako síly klubu myslím). O tom proč ji hrajem už bylo namluveno dost a nechci se už k tomu vracet. Ale ať hraji, co hraji, chceme vyhrávat – ano tady je to složitější a my všichni, co jsme na hřišti jsme už trochu starší a pomalejší, ale prát se budem dál. I když to třeba nevypadá, věř, že do toho dáváme v zápase maximum. S tím souvisí i debata ohledně hospody. Nechodíme, protože Tvoje kritika je někdy až moc hodně otevřená a o zápas ji slyším i já a přijdou i mně některé věci za hranou. Sám si říkám, že hned jak na mě bude někdo takhle řvát – ihned končím (naštěstí jsem hluchý od přírody, takže tam budu strašit ještě dlouho:-) ) Jenže ostatní kluci hluchý nejsou a nedivím se jejich nevoli. Je mojí chybou, že jsem nenašel čas a nesedli jsme si, jak jsem sliboval-chtěl jsem si vyříkat i Ty zvěrstva a nesmyslný pomluvy. Tudíž budu opět ten první, kdo natáhne ruku: po zápase se Slaným dorazíme v plné síle!

  • Míla Smrž napsal:

   Čus voňavka,nevim jestli nekdo čte jedo web,ale mě na članek upozornila Terča.Jinak bych to ani nevedel.Jestli někomu vadi moje kritika tak se může klidně ozvat,nemám problém.Paměť už není ideálni,ale že bych uražel naše hráče to si fakt nepamatuju.Soupeř to občas schytá,ale to je normální,to je fotbal.A mezi námi,ten co běhá po hřišti se má věnovat hře a neposlouchat nějakýho blba za klandrem co tam mele za nesmysly(tim myslim sebe)A jestli někdo moje řeči v hospodě donese dolu mě taky nevadi,mě vadí,že je řekne úplně jinak než já.Takže kdyby tě nebo někoho jiného něco příště trápilo tak klidně volej ty můj kluku.Budeš to mit originál a ne nějakej paskvil z druhý ruky.To je asi tak všechno co bych k tomu měl,nakonec nejsem žádnej velkej spisovatel.Jo,koukej to odpoledne pořádně postavit,ať nejdu ze hřiště zase nas….j

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *