Slavoj Pozdeň vs Sokol Jedomělice

15.8.2020

Završení nepovedené přípravy 🙁

Všechny tři přípravné zápasy skončily prohrou jedomělického sokola. Ten zatím ani v nejmenším nepřipomíná soubor, který se zodpovědně chystá na těžkou sezónu FUMBI I.B třídy středočeského kraje. Stálé absenční problémy lemující celý přípravný proces nevěstí vůbec nic dobrého. Další a další zranění, v dnešním utkání třeba Vojty Hory, už reálně vyvolávají otázky nutného posílení mužstva ještě před koncem přestupního období. I tak by si měl současný tým, zejména s posledním střetnutím v Pozdni, poradit mnohem lépe. Úvodní polovina totiž jednoznačně hraničila s ostudou. Důrazná poločasová rozmluva trenérů přinesla zlepšené druhé dějství, avšak výsledek se zachránit nepodařilo.

Obrovským varováním je prostupnost defenzivy celého mužstva. Velmi tvrdý oříšek čeká na naše borce hned v prvním kole na hřišti v Unhošti. Když připočteme zraněné a nahlášené dovolené, pojede JEDO k prvnímu kolu nezvykle v roli outsidera. Sezóna však bude dlouhá, tenhle tým se musí více semknout a hlavně ukázat vůli. Všichni do jednoho se musí zlepšit a jít do boje s mnohem větším zaujetím.

Pospíšil – Erba M., Knotek, Janda, Hora (Charvát) – Zahradník, Nedvěd, Mrština, Drbota – Vicenec, Kubenka (Erba J.)

Góly: Vicenec, Erba M., Kubenka

Vyšata, Horáček – práce