Sokol Holubice vs Sokol Jedomělice

14.3.2020

Prohra v Holubicích

Zápas v úmorném vedru dopadl nakonec velmi dobře pro Sokol Holubice. Začátek utkání absolutně nezastihl naše borce v té správné koncentraci. Několik individuálních chyb brzy poslalo domácí tým do dvougólového vedení. Navíc i herně měl navrch v první půli viditelně soupeř. Ovšem i tak se dostali zejména Milfait se Zahradníkem do „tisíce“ procentních možností. Dvoubrankové vedení našich hostitelů bylo však vzhledem k průběhu poločasu zcela vypovídající.

V druhém dějství naštěstí předvedl jedomělický sokol konečně i fotbal. Mrština krásně snížil na 1:2. A ani další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Bohužel Martin Zahradník asi zrovna neměl v zakončení svůj den a své trefy schovává pro důležitější duely. Možnosti si samozřejmě vytvářeli i domácí. Po zranění Drboty a Milfaita již příliš nebezpeční v předu nejsme, a tak přichází rozhodující úder Holubic. Dvěma rychlými góly stanoví konečný stav skóre na 4:1 ve svůj prospěch.

JEDO musí urychleně vyřešit defenzivní trable. Moc času nezbývá. Herně a ani směrem dopředu to zatím také není žádná sláva. Poslední dva týdny přípravy před námi. Trenéři apelují již i na individuální přípravu hráčů. Zranění a nemoci se totiž nebezpečně kupí. Věřme že se v tomto týdnu vrátí nemocní či ranění Erbové, Kubenka, Kolbuch, Vyšata, a že zranění Drboty a Milfaita nebudou vážná. Na „dovolenkáře“ Jandu a Vicence si budeme muset asi nějaký čas ještě počkat 🙁 Doufejme, že již příští víkend uvidíme v Pozdni odhodlanější a fotbalovější projev.