Baník Švermov vs Sokol Jedomělice

22.2.2020

První výhra roku 2020…

Poslední léta nás tradiční „přípravný“ soupeř ze Švermova vždy poráží. Dnes si JEDO vítězství zkušeně pohlídalo. Zápas se nehrál v kdoví jakém tempu, ale i tak byli domácí směrem dopředu nebezpeční. Několik výborných zákroků musel vytasit Kuba Rouček v naší brance. V celkovém součtu, zejména pak v druhé polovině střetnutí, se však dostávají mnohem více do šancí hosté z Jedomělic. Poměr skóre tak bude asi vypovídající a to i přesto, že procento držení míče bylo možná více ve prospěch švermovského baníku. Po dvou brankách si připsali Nedvěd s Drbotou a kdyby prvně jmenovaný nechyboval v samém závěru, byl to dokonce zápas s nulou na konci.

Velmi důležité bude nyní potrénovat v dostatečném počtu hráčů. Vždyť někteří „borci“ se dosud ještě ani neukázali! První mistrovské utkání se totiž kvapem blíží. Již za měsíc vyběhne jedomělický sokol k odvětě v Klobukách, kterým je hodně co vracet. Příští sobotu na umělé trávě v pražských Střešovicích nás čeká velmi kvalitní sok v podobě rezervního týmu Přední Kopaniny. Příprava je v plném proudu.

2. Tibor Kostovčík
4. Robert NedvědGólGól