SK Vinařice vs Sokol Jedomělice

19.10.2019

Zasloužená výhra Vinařic!

Domácí tým předváděl dostatečnou vůli po vítězství od samého úvodu střetnutí. Vyhrával osobní souboje a neustále ohrožoval naši branku. Jednoduchými akcemi, ono na místním „složitějším“ terénu asi jiná cesta k úspěchu ani nevede, si vytvořil podstatně více gólových příležitostí než jedomělický sokol. Přesto se dá mluvit o vyrovnaném prvním poločase, který skončil remízovým stavem jen díky zcela zbytečnému vyrovnávacímu gólu do šatny. Bakos hlavou sice poslal hosty do vedení, ale bohužel branka v poslední poločasové minutě vzala nepochopitelně jedomělickým i poslední zbytky sil ochotných investovat do tohoto zápasu. O druhém dějstvím raději nepsat… Ano, chybí spousta pro náš tým důležitých hráčů, navíc se zranil Nedvěd a znovu i Hora, ale vytěžit z podobného utkání nějaký ten bod v silách rozhodně být musí! Spousta borců hraje na netradičních postech. Absencí opět přibývá. Bodová situace není dobrá. Kdy jindy se má projevit vůle, nasazení a bojovnost, když ne v těchto střetech s podobně postaveným mužstvem v tabulce. Jedoměličtí musí adekvátně zareagovat ihned v příštím domácím kole. Takhle se prezentovat v dresu JEDO nelze!

2. Tibor Kostovčík
3. Petr BakosGól