FC 05 Zavidov vs Sokol Jedomělice

15.9.2019

Krize 🙁

Po zcela zbytečně ztracených duelech přišel vlastně jen další. Bez zraněného Vojty Hory se postavil domácím dá se říci kompletní kádr jedomělického sokola. Výsledkem je zasloužená prohra, červená karta Vyšaty, zranění Erby a také totální frustrace. Tentokráte ale můžou jedoměličtí spílat leda sami sobě. Po úvodním poločase za stavu 1:1, kdy hosté přežili několik nájezdů především z pravé strany naší defenzivní linie, měli stále všechny trumfy v rukou. Zavidovští totiž již v páté minutě zápasu inkasují červenou kartu a i přesto že jdou do vedení, dokážeme ještě před poločasem skóre srovnat. Bohužel druhou půlku střetnutí začneme velmi laxně a snad po dvou minutách znovu prohráváme. Agresivita směrem dopředu nyní zoufale chybí, a tak se o nějakém větším náporu za vyrovnáním určitě hovořit nedá. Navíc domácí tým, ač o hráče méně, se stále strašně jednoduše dostává do šancí-spíše sólo úniků. Třetí gól byl jen vyústěním průběhu hry, kterou hlavně v druhém poločase hosté absolutně nezvládli.

Týmový výkon to nepřipomínalo ani náhodou. Jak když se někteří hráči spolu bojí mluvit. Jak když každý vidí chybu v druhém. Proč vypadají všichni uraženě a proč se o body nervou, tak jako v předchozích dvou kolech. Prohrát se přeci může, ale ne bez boje! „Je čas si promluvit. Není možné, aby se trenéři mohli uřvat a s hráči to nepohnulo. To tam skutečně nemusí být. Každý má na všechno odpověď a podobně… Musíme se zmobilizovat, dát hře řád a začít bodovat. Dá se říci, že jsme spokojeni s účastí na trénincích a v zápasech, ale s přístupem a zodpovědností k týmu a klubu rozhodně nikoliv! Každý hráč v JEDO musí cítit a ctít zodpovědnost k týmu, respektovat druhého a teď už i dokázat, že na to má!„: řekl otevřeně pro náš web předseda klubu Josef Nedvěd.

3. Petr Bakos
4. Robert NedvědAsistence