Sokol Jedomělice vs FC Přední Kopanina-B

4.8.2019

Remíza úvodem…

První přípravný střet jedomělického sokola přišla shlédnout velmi slušná návštěva. Domácí představili hned celou pětici posil. Po prvním tréninkovém týdnu bylo trenérům k dispozici celkem šestnáct hráčů. Tři borci zůstali mimo. Vojta Hora dostal volno a prostor pro doléčení bolavého kolene. Pavel Vicenec odcestoval na rodinnou dovolenou a Honzu Horáka stále nepouští do zápasů výron v kotníku. Soupeřem byl rezervní tým FC Přední Kopaniny, který letos postoupil do I.A třídy. Ta startuje už o příštím víkendu. V tréninkovém procesu je tedy náš nedělní sok podstatně dále, ale nutno říci, že utkání mělo fotbalové parametry z obou stran a divákům se velmi líbilo. Pražský protivník prokazoval technickou vyspělost a zejména v druhém dějství si vynutil mírnou územní převahu. Ovšem vyloženější možnosti si po celých devadesát minut vytvářeli rozhodně domácí. Výrazně obměněný kádr Jedomělic působil až nad očekávání „živě“ a výkony některých jedinců vypadaly více než dobře. Ztráta dvougólového vedení a konečný remízový stav nejsou momentálně zdaleka tak důležité, jako pozitivní projev a přístup všech našich hráčů. Nový rodící se tým je teprve na začátku své cesty, ale síla kádru vypadá hodně zajímavě…..

2. Tibor Kostovčík
3. Petr Bakos