SK Slaný B vs Sokol Jedomělice

27.5.2018

Jasně lepší Slaný…

Velmi špatné střetnutí sehrál Sokol Jedomělice na slánské půdě. O nasazení se dá mluvit snad jen s hodnocením prvého poločasu. V té druhé zřejmě úbytek sil už ani větší snahu hostům nedovolil. Odpor byl tudíž slánské rezervě kladen jen pramálo. Rychlonozí ofenzivní útočníci soupeře se dostávali do šancí až příliš snadno. S defenzivním složením měl vůbec jedomělický sokol obrovský problém. Kubenka v trestu, Hora a Charvát zranění, Zahradník v práci a navíc se omluvili i Horák s Patčem. Josef Pospíšil si musel zápas také nechat ujít, neboť stále ještě není zdravotně v pořádku. A tak se soupeři musel postavit třeba i padesátiletý Petr Laštůvka. Z jedomělického pohledu tedy není příliš co hodnotit. Na velkém hřišti se projevila naše fyzická nepřipravenost 🙁 Obecně přístup všech našich hráčů je už asi na pováženou. Minimální tréninkové úsilí většiny silně kontrastuje se silným vypětím (bohužel v jiných sportech) několika jedinců. Slaný nás přehrálo ve všech směrech. Závidění hodný je i mladiství „drajv“ slánských dorostenců. V JEDO takové možnosti nejsou, ale utkání šlo určitě odehrát důstojněji. Ve zbytku jara budou i nadále dostávat příležitost naprosto všichni. Pokud bude chtít jedomělický sokol obstát i v příštím ročníku, plánované oživení a obměna kádru je více než nutností.

4. Robert Nedvěd
5. Petr Laštůvka