TJ Mongeo Podlesí vs Sokol Jedomělice

17.6.2017

Výprask na rozloučenou!

Pouze deset zdravých hráčů odjelo k poslednímu mistrovskému utkání tohoto ročníku. Tím jedenáctým byl nedoléčený Tomáš Henlín, který nakonec i nastoupil od úvodního hvizdu, ale s velikým sebezapřením. Jedoměličtí přijeli do Podlesí v pouťové náladě, a asi i proto si odvezli neskutečnou nálož gólů. Nadšeně hrající domácí si udělali z posledního kola Sport Invest I.A třídy doslova střelnici. Dan Borský v naší brance tento zápas svým spoluhráčům asi dlouho nezapomene…… 🙁

Možná pod dojmem jistoty záchrany a vidiny večerní „rozlučky“ se nikomu moc do pohybu nechtělo. Katastrofální výkon korunovaný totální neorganizovaností vyvrcholil zejména v druhém poločase. Snad lepší zapomenout a moc se k tomu nevracet. Poslední vystoupení v I.A třídě jedoměličtí naprosto zpackali. Doufejme, že dvouleté účinkování našeho klubu v této soutěži nebude hodnoceno jen dle nepovedené derniéry.

Večerní rozloučení však náladu malinko poopravilo. Nejenže došlo k rozpuštění realizačního týmu podobně jako nedávno v pražské Spartě 🙂 ale konečně byla k vidění i skutečná „rychlost“ našeho elitního útočníka v 80 metrovém sprintu. Bobeš utrpěl drtivou porážku od vůdce JedoFansUltras (a to Václav ukončil svou fotbalovou kariéru už před 15 lety 🙂 ).

V nejbližší době přineseme přehled o změnách v kádru a realizačním týmu. V chystaném rozhovoru zhodnotí uplynulý ročník jeden z trenérů. Předseda klubu pak pro náš web také představí vizi či cestu, kterou se náš fotbalový klub v následujícím období vydá. A samozřejmě co nejdříve bude zveřejněn i plán letní přípravy (dokonce června). Nicméně se očekává start přípravného období v druhém srpnovém týdnu. Sledujte nás!

5. Michal Buzek
7. Roman Vyšata