Sokol Jedomělice vs SK Černolice

16.4.2017

Velikonoce bez bodu…. 🙁

Největší letošní návštěva viděla sice bojovný výkon domácího týmu, avšak opět bez potřebného výsledku. Hostující zkušený velmi fotbalový tým si poradil i s nástrahami menšího hřiště a dokázal odvézt všechny tři body. Bez Jana Horáka a Martina Zahradníka, ale už i s Honzou Charvátem v základní sestavě vyrukovali jedoměličtí do boje s cílem získat první jarní výhru. Vyrovnaná první polovina utkání přinesla snad jen několik málo nebezpečných momentů před naší brankou. Dan Borský byl však vždy připraven. Defenziva fungovala obstojně, a přesto že jsme příliš nebezpeční dopředu nebyli, dokázali jsme se herně vyrovnat vyspělejšímu soupeři.

V druhém dějství se hra trochu rozevřela a jedomělický sokol se začínal alespoň trochu přibližovat k černolické svatyni. Ovšem špatné bránění rychle rozehrané standardní situace nás stojí pokutový kop. Ten se štěstím hostující útočník promění a posílá svůj tým do vedení. O pár minut později přichází náš přímý volný kop a asi naše největší příležitost na zvrat v utkání. Bohužel z výborné pozice Charvát trefí hlavou jen hostujícího gólmana. Marné dobývání soupeřovi šestnáctky pokračuje Mrštinovou střelou mimo a Horovým průnikem se slabým zakončením. Na druhé straně trefí přímý kop za tyč hostující kanonýr a Černolice už vedou 2:0. Domácí se přesto nevzdávají. Hora opět uniká po pravé straně, ale ani na dvakrát nedokáže dostat míč do sítě. Před koncem střetnutí ještě Vyšata přiťukne Charvátovi, jehož střelu zastaví břevno. Jak typické pro náš projev posledních týdnů 🙁 když už se dokážeme dostat do vápna či do šance – nemáme potřebné štěstí. Zápas končí dvougólovou prohrou.

Hrozně se nadřeme na zisk balónu, na to abychom se vůbec dostali na dostřel. Neustále se opakující chyby a ztráty míčů v nebezpečných prostorech nás pak naopak ihned stojí branky. Fyzická kondice, síla a sebevědomí bohužel není na úrovni, abychom dokázali otočit nepříznivý výsledek. Nyní stojí v cestě Hostomice a následně doma Jesenice. Jednoznačně zlomová střetnutí!

TRÉNINK ČTVRTEK 18:00!

2. Jan Charvát