FK Pšovka Mělník vs Sokol Jedomělice

18.2.2017

…..a kolotoč se točí dál 🙂 🙂 🙂

Další přípravné utkání dohrávané v desíti lidech 🙁 Účast je opravdu tristní. Jakoby se někteří hráči šetřili a ladili formu individuálně (tedy doufejme alespoň v to). Pohyblivý soupeř byl nad síly našich hráčů, kteří se dokonce scházeli k zápasu i několik minut po výkopu. Sranda však končí. Tým čekají dvě poslední přípravy, v nichž už by měl být viděn očekávaný přístup, nasazení a chuť do hry. Měla by se určitě i začít rodit jedenáctka, která se již za tří týdny postaví v prvním venkovním mistrovském klání Klecanům.

Možná to bude znít paradoxně, ale pokud odmyslím začátek utkání, kdy jsme šli do zápasu bez jakéhokoliv rozcvičení a jeho samotný konec, kdy jsme dohrávali v desíti, tak tam už byli úseky hry, které se mně líbily. Trochu se obávám jak na tom budeme rychlostně a pohybově vůbec, protože nyní je oproti soupeřům rozdíl markantní. Spolehám na to, že ještě něco odtrénujeme a hlavně tedy v tomto ohledu spoléhám na naše mladíky, kteří budou muset nám starším 🙂 trochu více v zápasech pomoci„: zhodnotil zápas i uplynulou přípravu Robert Nedvěd.

3. Martin Patč
4. Robert Nedvěd