SK Doksy vs Sokol Jedomělice

27.2.2016

Lepší prohrát v přípravě než v sezóně 🙂

Předposlední přípravný zápas před mistrovskou částí skončil naší porážkou 0:2 s SK Doksy. Konkurent z I.A třídy prokázal solidní připravenost, ale určitě ne neporazitelnost. Tým TJ Sokola Jedomělice přijel s velmi okleštěným kádrem a  pravděpodobně hlavně „tvrdá před zápasová příprava“ znamenala nejen řadu absencí v tomto utkání, ale tak trochu poznamenala i zápas samotný 🙂 . Charvát, Horák, Laštůvka, Mrština, Henlín, Krivak, Jindra, Buzek, Borský a Průcha – Ti všichni nebyli k dispozici!

Přes všechny peripetie se zejména v poločase prvém hrál slušný fotbal s naprosto vyrovnaným průběhem hry. V koncovce byli naši ofenzivní borci opět a zase neškodní. Někdy to vypadalo i tak, že se snad bojíme jít s míčem do vápna či do šance. Ovšem možností ke skórování bylo hned několik a to na obou stranách. Naše defenziva fungovala výborně a především Knotek s po zraněním vracejícím se Vyšatou vypadali vzadu společně s krajními beky Kolbuchem a Patčem velmi dobře.

Do druhého dějství bohužel nemohl kvůli bolavému kolenu vyběhnout Janda, a tak vznikl problém ve středové řadě. Doksy po chvíli z rychlého „brejku“ střílejí vedoucí gól. Po té po vyloučení Kubenky se navíc musel do branky z útoku odstěhovat Lukáš Milka a nutno říct, že si počínal naprosto spolehlivě. Jedoměličtí se snažili o vyrovnání a několik náznaků vypadalo velmi nadějně, jenže ta finální fáze 🙁 🙁 🙁 Po jednom z dalších úprků soupeře nakonec naopak ještě inkasujeme.

V příštím týdnu „generálka“ s Jílovištěm na Aritmě! V tomto týdnu by tým, pokud se počasí radikálně nezmění, měl už začít s tréninkem na přírodní trávě!

3. Petr KubenkaČervené karty
3. Martin Patč