SK Baník Libušín vs Sokol Jedomělice

19.8.2015

Bezkrevný výkon!

Raději bez většího komentáře ponechme tento hodně nevydařený zápas na tragickém povrchu v Libušíně. Vypadnutí v předkole Agro CS Poháru SKFS možná není až taková ostuda, ale herní projev a nasazení ostudné až trapné opravdu bylo! Hráči se snad za celý zápas nepřinutili k většímu pohybu a fotbalových akcí předvedli pramálo.

Na šesti místech se změnila sestava od vítězného duelu doma s Radimí. Tudíž určitá nesladěnost by se jistě omluvit dala, ale nulová chuť se poprat o výsledek, to omluvit stoprocentně nelze. Po hodině hry prohráváme v Libušíně 0:3 a ze hry ven musí po červené kartě Vlasta Kolbuch! Ano soupeř byl hodně efektivní a hřiště bylo opravdu asi nejhorší, co jsme kdy viděli (včetně IV.tříd). Ale kvůli tomu vypustit zápas?! Libušín zaslouženě vedl! V deseti jsme sice pak předvedli zdaleka naši nejlepší pasáž v zápase a góly Jandy a Nedvěda ještě vykřesaly naději, ale bylo již příliš pozdě.

Hráči mají co napravovat a přesto se z následujícího zápasu omluví pět hráčů?! Když připočteme „Kolbiho“ červenou, bude to v Luštěnicích opravdu velký boj! Tedy doufejme, že to bude boj, že tým bude opět bojovat!

3. Petr Kubenka
3. Martin Patč