SK Doksy vs Sokol Jedomělice

15.11.2014

Těžké vzdorovat!

Na poslední mistrovské utkání podzimní části „Fair Credit“ I.B třídy odjelo torzo hráčského kádru TJ Sokola Jedomělice bojovat o poslední body tohoto roku. Lídr tabulky SK Doksy ve svém „polním“ areálu již hrával i A třídu a zisk podzimního mistra by mu jistě přiblížil návrat do vyšší soutěže po letech znovu. Jaká škoda, že se jedoměličtí nemohli postavit svému soupeři v plné síle. „Zlobivé hráče“ v karetním trestu Nedvěda, Kubenku a Horáka doplnili absenčně již tradičně Janda, Charvát, Henlín a Plachý!

Velmi dobře organizované domácí mužstvo sice nedominovalo od úvodních minut zápasu, ale postupem času si získalo gólový náskok, který nebyl v našich silách zvrátit. Přitom začátek zápasu patřil hostům. Nadějné příležitosti, ale nedokážeme dotáhnout ke kvalitnějšímu zakončení. Zejména vysunutí Vojty Hory volalo po lepší koncovce. Na těžkém terénu, který znemožňoval technickou hru oběma týmům, získávají pozvolna větší jistotu a převahu domácí. Nedůrazné bránění našich zadáků, znamená bohužel během několika minut náskok soupeře 3-0!  Vidina jakéhokoliv úspěšného výsledku se rozplynula snad za patnáct minut. Soupeř ukazuje svou sílu, především tu kondiční a fyzickou!

Gol

Do druhého poločasu vstupuje se sebezapřením Kuba Cimrman a ještě před nuceným střídáním inkasujeme po našem ledabylém bránění čtvrtý gól! Jediný střídající hráč našeho týmu Richard Knotek, tak vstupuje na jeviště! Hra se od těchto chvil přelévá z jedné strany na druhou, při čemž velké šance jsou k vidění především před Cílkem. SK Doksy k našemu velkému štěstí již další branku nepřidávají a tak přichází gól na straně druhé! Richard Knotek s přehledem proměňuje svou šanci. Míč od tyče míří přímo do sítě a k velkému jásotu našich „fans“ alespoň upravujeme konečný výsledek na 1:4.

golI

Čelit síle organizovanému a systémově dobře hrajícímu soupeři na tomto terénu byl v našem složení téměř úkol nemožný. Početná legie domácích hráčů ukázala ze všech soupeřů sílu největší.

Neukázněnost hráčů TJ Sokola Jedomělice, časté zranění či pracovní vytížení, to jsou hlavní důvody nevyrovnaných výkonů a výsledků. Po prvním ostrém „sehrávacím“ utkání v Rakovníku šla výkonnost nahoru, ovšem po té se sami hráči připravili o možnost na ještě lepší bodový zisk a lepší pozici v tabulce. Ještě že skvělou výkonnost nadále všichni hráči (ale i ostatní členové klubu) potvrzují při večerních „akcí“, protože rozlučka s podzimem byla opět parádní. Zde potvrzujeme formu výbornou a konstantní již dlouhá léta 🙂 !!!

20141115_181227

20141115_221031