JEDO startuje v neděli!

Již o tomto víkendu se naplno rozjedou I.B třídy Středočeského kraje. Fotbalový klub Sokol Jedomělice přivítá v prvním podzimním kole Sokol Klobuky. Čeká nás tedy derby hned v premiéře tohoto ročníku. Soutěž se rozehraje už pod názvem FUMBI. Tato společnost zabývající se investováním do kryptoměny nahrazuje sponzorsky PRODIET. Kde hledat favority naší skupiny? Jak jsou připraveni naši borci a s jakým kádrem půjdou do ostrých bojů? To jsou zásadní otázky před nadcházejícím víkendem, které zodpověděl předseda klubu Josef Nedvěd:

O čelo budou určitě bojovat rezervní týmy Slaného a Hostouně a zřejmě i Zavidov. Silný bude asi tradičně Braškov. Chceme tam být samozřejmě i my. Takovým nepsaným cílem je nám jakékoliv lepší umístění oproti uplynulému ročníku (4.místo). Tím nejhlavnějším cílem je však stmelit a stabilizovat současné mužstvo. Rádi bychom, aby se hráči scházeli minimálně jako toto přípravné období, byli u nás spokojeni a odehráli v našem dresu více sezón. I díky kvalitnímu trenérskému vedení a rozšíření kádru cítím, že jsme na dobré cestě. Přístup k přípravnému období se mi až na malé výjimky velmi líbil. Škoda, že odpadl poslední střet, protože z mého pohledu se toho tolik neodehrálo. Věřím ale v kvalitu, zkušenost a nově také v rychlost, kterou tento tým dostává s příchodem nových tváří.

Samotný širší kádr sice čítá 21 jmen, ovšem Martin Janda a Tomáš Henlín už mají v klubu jiné starosti. S jejich hráčskou výpomocí se počítá pouze v krizových scénářích. Bohužel, tak jak to bývá, přišla i zranění. Honzu Horáka trápí stále kotník a v úvodu podzimní části k dispozici nebude. Vojtěch Hora téměř celé přípravné období laboruje s bolavým kolenem, a tak je stále ve hvězdách, kdy bude stoprocentně připraven. Pár jedinců sice ještě trápí drobné bolístky, ale všichni by měli být na prahu nového ročníku zdravotně v pořádku. JEDO tedy níže představuje borce, kteří se budou prát o body ve FUMBI I.B třídě Středočeského kraje 2019/20.

Bakos Petr
Drbota Martin