Do nového ročníku vstoupili naši borci prohrou na horké půdě v Unhošti s rezervním týmem kladenského SK. Nyní už však čeká svěřence hlavního trenéra Jana Charváta první domácí zápas, a tak si představme několik posledních aktualit z klubu. 

Vzhledem ke zdravotním potížím a časovému vytížení Libora Hovorky nastoupil ještě během srpna do funkce vedoucího mužstva Lukáš Milka. Bývalý hráč jedomělického sokola postupně převezme více a více činností spojených i se sekretariátem oddílu. „S Liborem jsme se domluvili, že pokud mu čas dovolí, v nějaké formě se určitě znovu zapojí. Lukáše jsme oslovili, protože známe jeho kladný vztah k JEDO a víme, že s aktivním fotbalem ze zdravotních důvodů končí. Zdobí ho slušnost, přímost a férovost, a proto si myslíme, že bude pro naši organizaci velikým přínosem. Má chuť pomoci a my jsme moc rádi že ho tu máme zpět,“ doplnil předseda Josef Nedvěd.

Ohledně stále neuzavřeného kádru vysvětluje situaci člen nejužšího vedení fotbalového klubu Robert Nedvěd. „Poslední novinkou je přestup Jana Paluby do Vraného. Situace vykrystalizovala tak, že asi neměla jiné řešení. Což nás bohužel dostává pod tlak. Poslední léta jsme odehráli s cca 20ti člennými kádry, a i tak byl občas problém s absencemi. Nyní ta soupiska bude podstatně štíhlejší. Jednoznačně jsem podcenil covidové jaro. Nečekal jsem, že po neodehrané půl sezoně bude chtít někdo odejít. Moc doufám že se zbytek týmu v tomto směru semkne a podzim zvládne. Byť s největší pravděpodobností ještě jeden příchod v nejbližší době zrealizujeme. Čeká nás velmi, ale velmi náročný podzim. Věříme, že s trenérskou výpomocí přímo na hřišti v boji, to nějak zvládneme a v zimní pauze případně adekvátně posílíme.“   

Zdravotní trable bohužel stále nekončí. Vojtěch Hora se zřejmě v dohledné době podrobí operaci kolene. Roman Vyšata hlásí stále problémy s kotníkem. Vlastu Kolbucha zase nepouští do hry záda. Jakub Erba si poranil koleno a minimálně týden bude určitě mimo. Nějak bylo, nějak bude. Je čas bojovat. JEDO se nevzdává! V neděli v 17:00 první domácí kolo.

PŘIJĎTE FANDIT!