Plán zimní přípravy je tu 🙂

TJ Sokol Jedomělice se po roce opět zúčastní prestižně obsazeného zimního turnaje Weber Cup 2016. Naši hráči budou na pražské Aritmě obhajovat loňské skvělé třetí místo. Což se při složení naší skupiny (mj. Výkáň a Zbuzany) ukazuje jako hodně velká výzva! Celkové umístění v turnaji, ale rozhodně nebude tím hlavním, o co se náš klub v nadcházejícím přípravném období pokusí. Nejdůležitějším úkolem pro celý realizační tým bude nejen sestavit během této přípravy kádr pro jarní mistrovské odvety, ale hlavně oživit fyzické a kondiční (po)zůstatky celého mužstva. Potrénovat v rámci možností tak, aby tým (jako zatím téměř pokaždé zimní přípravě) vstoupil do soutěžního ročníku Sport Invest I.A třídy s maximální možnou kondiční připraveností!

Leden:

12.1. trénink 19:30 – UMT Slaný

16.1. zápas 13:30 – Zbuzany vs. Jedo

19.1. trénink 19:30 – UMT Slaný

21.1. trénink 18:00 – Sokolovna Jedo

23.1. zápas 11:30 – 1999 Praha vs. Jedo

26.1. trénink 19:30 UMT Slaný

28.1. trénink 18:00 – Sokolovna Jedo

30.1. zápas 15:30 – Vykáň vs. Jedo

Únor:

  • bude upřesněn během měsíce ledna

 

logo-Jedo

Hodnocení uplynulého historického půlroku, ale i aktuální otázky (kádr, očekávání, zajištění klubu atd.) zodpoví již brzy pro náš web předseda klubu Josef Nedvěd. Těšte se v brzké době také na exkluzivní rozhovor s Martinem Jandou! Níže přinášíme i bližší propozice zimního turnaje Weber Cup 2016.

Sledujte nás!

Zimní turnaj

WEBER CUP 2016

Fotbalové kluby SK Aritma Praha a SC Radotín Praha si Vás dovolují pozvat k účasti na zimním fotbalovém turnaji v kategorii dospělých, který bude odehrán v níže uvedených termínech, dle pravidel fotbalu a dalších kritérií na hřištích s umělým povrchem III. generace na Aritmě a v Radotíně.

Termín: 16.01. – 06.03. 2016

Místo konání: stadion SK Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6 – Vokovice stadion SC Radotín, Ke Zděři 1111, Praha 16 – Radotín

Hrací povrch: UMT III. generace

Vedení turnaje: Tomáš Kubr, Richard Bogdanov

Pořadatelská služba: zajišťují pořádající kluby SC Radotín, SK Aritma Praha v počtu min. 3 pořadatelů na zápas, dále klub zajistí vytápěné kabiny a každé mužstvo obdrží občerstvení dle příslušných ustanovení soutěžního řádu FAČR. Po celou dobu turnaje budou v provozu restaurace v areálech stadionů.

Počet startujících mužstev: 12

Účastníci turnaje :

Skupina Aritma : SK Doksy, Čechie V.Dobrá, FK Zbuzany 1953, SK Aritma, Sokol Jedomělice, Čechie Vykáň

Skupina Radotín : SC Radotín , SK Zbraslav, SK Hvozdnice, ABC Braník, FK Lety, TJ Jíloviště

Hrací dny:

Základní skupiny Skupiny o umístnění: (los Jedomělic)

1.kolo 16.1.2016 – 13:30 – Zbuzany vs. Jedomělice

2.kolo 23.1.2016- 11:30 – 1999 Praha vs. Jedomělice

3.kolo 30.1.2016 – 15:30 – Jedomělice vs. Vykáň

4.kolo 06.2.2016 – 9:30 – Aritma vs. Jedomělice

5.kolo 13.2.2016 – 13:30 – Jedomělice vs. Velká Dobrá

6.kolo 20.2.2016 – dle umístění

7.kolo 27.2.2016 – dle umístění

8.kolo 05.3.2016 – dle umístění

Hrací doba: 2 x 45 minut

Hrací systém: 2 skupiny po 6 účastnících systémem každý s každým. Do skupiny o umístnění (1.-6.místo a 7.-12.místo) si každé mužstvo přináší body a skóre za utkání sehraná s postupujícími mužstvy ze základní skupiny a utká se již pouze s mužstvy z opačné skupiny.

Střídání: je možno vystřídat 6 hráčů.

Pořadí: o celkovém a průběžném pořadí rozhoduje celkově získaný větší počet bodů (vítězství 3 body, nerozhodně 1 bod). V případě bodové rovnosti dvou a více mužstev: 

rozhoduje vzájemný zápas, event. minitabulka, kde je prvním kritériem větší počet

získaných bodů, poté větší brankový rozdíl ze vzájemných zápasů a nakonec větší

počet vstřelených gólů ve vzájemných zápasech. Při rovnosti ve všech výše uvedených

kriteriích dále rozhoduje větší brankový rozdíl ve všech zápasech potom větší počet

vstřelených branek ve všech zápasech. Při rovnosti všech zmíněných ukazatelů

rozhoduje o umístění mužstva los.

Protesty: do 15 min. po ukončení utkání s vkladem 500,- Kč řediteli turnaje. V případě oprávněného protestu bude vklad vrácen. Jinak propadá ve

prospěch pořadatele. NELZE podávat protest proti výkonu rozhodčích (soutěžní řád FA ČR).

Tresty: veškerá disciplinární provinění budou řádně projednána DK PFS, event. jinou disciplinární komisí dle příslušnosti mužstva.

Nedostaví-li se mužstvo k utkání, prohrává kontumačně 0:3 a je povinno uhradit pořadateli pokutu 2000,- Kč a dále soupeři cestovní výlohy 1500,- Kč.

Čekací doba se uplatní pouze v mimořádných případech (dopravní nehoda, sněhová kalamita apod.), rozhodčí ovšem budou postupovat dle pravidel fotbalu (rovnoměrné zkrácení doby hry).

Zákazy: v rámci nařízení FAČR je zakázáno používat obuv s vyměnitelnými kolíky!!!

Ceny:

1. místo pohár + peněžitá odměna 7.000,- Kč

2. místo pohár + peněžitá odměna 5.000,- Kč

3. místo pohár + peněžitá odměna 3.000,- Kč

Rozhodčí: Na každý hrací den budou obsazovacím úsekem Komise rozhodčích PFS delegování 3 rozhodčí. Při každém utkání bude vyhotoven Zápis o utkání, za který zodpovídá delegovaný rozhodčí. Rozpis konkrétních zápasů bude KR PFS předán po rozlosování turnaje.

Informace o turnaji: veškeré informace, jako výsledky zápasů, střelci a případné změny či jiná sdělení ředitelství turnaje budou pravidelně aktualizována na webové stránce SK Aritma Praha na internetové adrese www.aritma.cz a také na vývěsce umístněné u šaten na stadionech.

Zvláštní ustanovení: Náhradní termín pro utkání, která se neuskutečnila z důvodů vyšší moci (extrémně nízké teploty, extrémní množství sněhu atd.), bude vždy určen po dohodě takto postihnutých mužstev s organizátorem turnaje.

V Praze dne 1.11. 2015

Ředitelé turnaje:

Tomáš Kubr ( SK Aritma Praha )

Richard Bogdanov ( SC Radotín Praha )

weber

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *