JedoFansUltras žádají o podporu!

Úžasní a jedineční fanoušci našeho klubu organizují výzvu pro následující zápas ve Slaném. Již tuto sobotu 16.4. v 17:00 odehraje náš tým jeden z největších zápasů své historie. Poprvé ve své existenci se náš klub střetne na půdě prvního týmu slánského fotbalu v mistrovském utkání s místním SK. Velmi spontánně proto vzniká výzva jedomělických fanoušků! Je mířena všem, kteří mají jedomělický Sokol v srdci!

„Nemusíte hlasitě fandit, ale podpořte nás prosím třeba jen svou přítomností naproti hlavní tribuně. A hlavně přijďte ve žlutém! Druhá tolerovaná barva je tmavě modrá 🙂 ! Pojďme si společně užít tento svátek a pomozme našim hráčům v tomto těžkém zápase“, tak zní výzva z úst všech našich nejvěrnějších.

Sportovní terminologií se trpaslík postaví obrovi. Ať už zázemím či možnostmi. Postavení v tabulce též napovídá, kdo je jasným favoritem tohoto zápasu. Ale i zázraky se dějí. Vzpomeňme jen na podzimní duel. Střetnutí, které provázely obrovské emoce skončilo jasným vítězstvím Jedomělic, a hlavně z tohoto důvodu nyní slánská veřejnost očekává odplatu.

U toho nemůžete chybět – přijďte ve žlutém (nebo tmavě modrém)!

Brandýs

201_09_13_096

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *